Fenerbahçe Opet'te Melissa Vargas ve Arina Fedorovtseva gerçeği ortaya çıktı: Gelecek sezon...

Sultanlar Ligi'nde şampiyonluk ipini göğüsleyen Fenerbahçe Opet'te yıldız oyuncu Melissa Vargas'ın geleceğiyle ilgili ortaya atılan iddia kafaları karıştırdı. 24 yaşındaki milli oyuncu ilgili gerçek kısa sürede ortaya çıktı. İşte detaylar...

Fenerbahçe Opet'te Melissa Vargas ve Arina Fedorovtseva gerçeği ortaya çıktı: Gelecek sezon...

Hem kupada hem de ligde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Opet'te Melissa Vargas'ın geleceğiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Haberin Devamı

MELISSA VARGAS TÜM SEZON TAKIMDA KALACAK

Przeglad Sportowy'un iddiasına göre Melissa Vargas gelecek sezonun ilk yarısını da Çin'de geçirecek. Milli yıldızın ikinci yarıda Fenerbahçe'ye döneceği öne sürüldü.

SÜPER LİG DEVLERİN PEŞİNDEYDİ

Trt Spor muhabiri Enes Yalnız ise bu iddiayı yalanladı. Yalnız'ın haberine göre Melissa Vargas, 2024 - 2025 sezonunun tamamında Fenerbahçe forması giyecek. Gelecek sezon için sadece Arina Fedorovtseva devre arasından sonra takıma dahil olacak.

Fenerbahçe Opette Melissa Vargas ve Arina Fedorovtseva gerçeği ortaya çıktı: Gelecek sezon...

ALİ KOÇ: 1 TRANSFER YAPACAĞIZ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, daha önce yaptığı açıklamada kadroyu muahfaza ettiklerini vurgulamıştı: Bugün Fenerbahçe şampiyon oldu ama Türkiye'de 3 tane takım var. Eczacıbaşı, VakıfBank ve Fenerbahçe. Avrupa'da her daim ses getiren yarı final gören yeri geldiğinde kupayı alan takımlar.

Haberin Devamı

Kadın voleybolu aslında Avrupa'da şampiyon olmak için kurduk. Yarı finalde hiç beklemediğimiz şekilde elendik. Seneye takımımızı koruyoruz, en fazla 1 kişi transfer edeceğiz. Umarım seneye Avrupa kupasıyla taçlandırırlar.

ASLI: ÇAPRAZLARDA 1 NUMARAYA KOYARIM

Filenin Sultanları'nın yıldızı Melissa Vargas'la ilgili soruya Aslı Kalaç şu cevabı verdi: "Melissa Vargas'ı pasör çaprazları sıralamasında birinci sıraya koyarım. Belki sıralama günden güne bile değişir ama ben onun karakterini biliyorum; sahadaki tavrını, savaşını görüyorum. Saha dışında da o kadar komik biri. Başlarda çok sessizmiş, şimdi susmuyor. Bulduğu her an dans ediyor."

Fenerbahçe Opette Melissa Vargas ve Arina Fedorovtseva gerçeği ortaya çıktı: Gelecek sezon...

YORUM YAZ