MENÜ

Fenerbahçe Opet kazandı! Yıldız oyuncudan kötü haber...

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Vodafone Sultanlar Ligi 11. hafta maçında PTT’yi konuk etti. Sarı-Lacivertli takım rakibini 3-0 mağlup etti. Karşılaşma sırasında sakatlanan Fenerbahçeli yıldızdan ise kötü haber geldi.

Fenerbahçe Opet kazandı! Yıldız oyuncudan kötü haber...

Fenerbahçe Opet maça Aslı Kalaç, Buse Ünal, Arina Fedorovtseva, Meliha Diken, Magdalena Stysiak, Irina Fetisova altısı ve libero Gizem Örge’yle başladı.

Haberin Devamı

Meliha Diken’in servisiyle başlayan maçta ilk sayı konuk ekip PTT’nin oldu. Stysiak’la skoru 2-1’e getirilen sette Yasemin Özel’in blok performansı, Savic’in de Ace katkısıyla PTT 3-7’yi buldu. Bu skorla molaya giden Fenerbahçe, mola dönüşünde de skor üretmekte zorlandı ve konuk ekip farkı 6 sayıya kadar çıkardı. (3-9) Stysiak’la bu bölümde nefes alan Fenerbahçe 4-9’u bulsa da, PTT Humay Fırıncıoğlu’nun skorer oyunuyla sayı avantajını korudu. (5-12) Arina Fedorovtseva ve Meliha Diken’le setin içinde kaldığı bölümde Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Fenerbahçe önemli bir seriyle skoru 14-17’ye getirdi. Farkın eridiği bu bölümde rakibe mola aldıran Fenerbahçe, moladan Fedorovtseva ve Stysiak’ın sayılarıyla dönerek skora denge getirdi. (18-18) Çekişmeli geçen ve 33 dakika süren seti Fenerbahçe, PTT karşısında 26-24 kazandı ve 1-0 öne geçti.

Haberin Devamı

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

Aslı Kalaç ve Caffrey’in karşılıklı sayılarıyla başlayan ikinci sette Fenerbahçe, Fetisova ve Meliha’yla 4-1’i buldu. Farkın 5 sayıya (7-2) çıktığı sette molaya giden konuk ekip, moladan sayıyla dönse de Fenerbahçe skorerleriyle üretken bir görüntü çizerek 10-3’lük üstünlüğü yakaladı. Meryem Boz ve Ana Cristina De Souza’nın da skor yüküne katkı verdiği sette rakibin savunma direnci kırılırken, fark da çift hanelere çıktı. (20-10) Setin sonunu da iyi oynayan Fenerbahçe 25-12’yle kazanan taraf oldu.

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

Meryem Boz ve Ana Cristina’nın 5-0’lık serisiyle sete harika bir başlangıç yapan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı devamında Meliha’nın da hücumlarıyla 7-2’yi buldu. Buse ve Fetisova’nın ortadan hücumlarıyla istediğini aldığı bölümde 10-4’ü bulan Fenerbahçe, sette son bölüme 20-10’la önde girdi. Üstün oyununu son bölümde de sürdüren Fenerbahçe seti 25-17; maçı da 3-0 kazandı.

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

ŞOKE EDEN SAKATLIK!

Fenerbahçe Opet’in Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak, PTT Spor karşılaşmasında defansta benche giden topu çıkarırken sağ omzunun üzerine düşüp sakatlanarak kenara geldi.

YORUM YAZ