Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adayı olacak mı?

Süper Lig'de uzun süredir şampiyonluk hasreti çeken Fenerbahçe, şansını son haftalara taşısa da yarışta Galatasaray'ın gerisinde kaldı. Ligin 37. haftasında deplasmanda ezeli rakibi Galatasaray'a konuk olacak olan Sarı-lacivertlilerde gündem seçim. Daha önce aday olacağını ifade eden Sadettin Saran, mevcut başkan Ali Koç'un yeniden aday olacağını açıklamasıyla yarıştan çekilmişti. Gözler şimdi eski başkan Aziz Yıldırım'a döndü. Fanatik Gazetesi Muhabiri Yusuf Dursun, Fenerbahçe'deki son gelişmeleri aktardı.

Süper Lig'de uzun süredir şampiyonluk hasreti çeken Fenerbahçe, şansını son haftalara taşısa da yarışta Galatasaray'ın gerisinde kaldı. Ligin 37. haftasında deplasmanda ezeli rakibi Galatasaray'a konuk olacak olan Sarı-lacivertlilerde şu an gündem seçim.

Haberin Devamı

Daha önce aday olacağını ifade eden Sadettin Saran, mevcut başkan Ali Koç'un yeniden aday olacağını açıklamasıyla Ali Koç lehine yarıştan çekilmişti. Gözler şimdi eski başkan Aziz Yıldırım'a döndü. Fanatik Gazetesi Muhabiri Yusuf Dursun, Fenerbahçe'deki son gelişmeleri aktardı.

Fenerbahçe şampiyonluğunun mucizelere kaldığını ifade eden Yusuf Dursun, "Kulislerde Aziz Yıldırım'ın da aday olabileceğinin konuşuluyor ama net bir durum yok" dedi.

YORUM YAZ