Osayi-Samuel'in Fenerbahçe'deki kaderi belli oluyor! Kritik hafta

Fenerbahçe, Osayi-Samuel ile sözleşme uzatma görüşmelerine başladı. Samuel maaşında artış istedi, taraflar arasında pazarlıklar sürüyor. Jose Mourinho da Samuel’in kalması yönünde görüş bildirdi. İşte tüm detaylar...

Osayi-Samuel'in Fenerbahçe'deki kaderi belli oluyor! Kritik hafta

Fenerbahçe, dış transferde oyuncu arayışlarını sürdürürken, iç transferde de kadrosunda yer alan isimlerle sözleşme yenilemek için temaslarına devam ediyor.

Haberin Devamı

Sarı-Lacivertliler bu kapsamda Bright OsayiSamuel ile sözleşme uzatma görüşmelerine başladı. Fenerbahçe’de yıllık 1.8 milyon Euro net maaş kazanan Bright Osayi-Samuel, yeni sözleşme için yıllık 2.5 milyon Euro net maaş istedi. Sözleşme uzatmak için görüşmeler sürüyor ancak taraflar arasında şu ana dek henüz bir anlaşma sağlanamadı. Tarafların bu hafta içerisinde masaya oturarak orta noktayı bulması bekleniyor.

Osayi-Samuelin Fenerbahçedeki kaderi belli oluyor Kritik hafta

Alternatif olabilir

Geride kalan sezonda çıktığı 24 resmi maça 4 gol, 2 asistlik başarılı bir performans sığdıran Nijeryalı futbolcunun, Mourinho’nun planlaması içerisinde de sağ bek ve sağ ön alternatifleri arasında yer alması bekleniyor.

'OYUNA GİRDİĞİ ZAMAN...'

YORUM YAZ