MENÜ

Ömer Faruk Beyaz kimdir? Fenerbahçe transfer

Fenerbahçe alt yapısında forma giyen 15 yaşındaki Ömer Beyaz'ı Real Madrid, Arsenal ve Tottenham gibi devler takip ediyor. Peki Ömer Faruk Beyaz kimdir?

Ömer Faruk Beyaz kimdir? Fenerbahçe transfer

Ömer Faruk Beyaz Fenerbahçe'nin büyük gelecek beklediği yıldızlardan. 15 yaşında olmasına rağmen U17 takımının formasını giyen genç isim, U15 Milli Takımfnda da görev yapıyor.

Ömer Faruk, şimdiden Avrupa'nın önemli kulüplerinin scout ekiplerinin göz hapsinde. Genç yeteneği Real Madrid, Arsenal ve Tottenham yakından takip ediyor. Sarı-lacivertliler de adeta Ömer Faruk'un üzerine titriyor.

Ömer Faruk Beyaz kimdir?


2003 doğumlu genç yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapısında forma giymektedir.

İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelen Ömer Faruk Beyaz şimdiden geleceğin yıldızlarından olacağının sinyallerini vermektedir.

Top tekniği, driplinkleri, ara pasları ve oyun zekası ile kendisinden sıkça söz ettirecek isimlerin başında gelmektedir. Gelecek yıllarda Fenerbahçe takımının elinde tutamayacağı gibi bir çok söylemler sıkça haber sitelerinde yer almaktadır.

Orta Saha oynamakta ve 10 numaralı formayı giymektedir. Ömer Faruk Beyaz’ın U-13 kategorisinde Türkiye İkinciliği başarısı bulunmaktadır. Karamürsel Anadolu Lisesi’nde eğitimini sürdürmektedir.

Haberin Devamı
YORUM YAZ