Mourinho'dan flaş Şampiyonlar Ligi çağrısı! Kolları sıvadı

Fenerbahçe'nin hocası Mourinho, milli takımda yer almayan ve kulüp ile kontratı devam eden herkesi, 22 Haziran’da tesislere çağırdı. Portekizli, “Kendine bu takımda yer bulmak, bizimle büyük başarılara imza etmek isteyenlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz” derken Şampiyonlar Ligi için de net konuştu. İşte detaylar...

Mourinho'dan flaş Şampiyonlar Ligi çağrısı! Kolları sıvadı

EURO 2024 nedeni ile ülke milli takımlarına giden oyuncuların durumundan şikayet eden Jose Mourinho, kontratı devam eden oyuncular hakkında flaş bir karar aldı.

Haberin Devamı

'Çok zorlu bir dönem bizi bekliyor'

Buna göre Fenerbahçe ile mukavelesi devam eden herkesi 22 Haziran Cumartesi günü Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne davet eden Portekizli teknik adam, “Hiçbir şekilde gecikme ve mazeret kabul edilmeyecek. Çok zorlu bir dönem bizi bekliyor. Zaten mecburen milli takımlarına giden oyuncular bizimle olmayacak. Kendine bu takımda yer bulmak, bizimle büyük başarılara imza atmak isteyenlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Mourinhodan flaş Şampiyonlar Ligi çağrısı Kolları sıvadı

‘Birlikte hareket etmeliyiz’

Hedefleri hakkında da konuşan Mourinho, “Şampiyonlar Ligi’ne girmek ilk hedefimiz olacak. Bizi kulvarda zorlu mücadeleler bekliyor. 23- 24 Temmuz’da ilk maçımızı, 30-31 Temmuz’da ise rövanşı oynayacağız. Ardından 9 Ağustos haftasında Süper Lig başlayacak. Bu nedenle birlikte hareket etmek için birbirimizi tanımak zorundayız” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

YORUM YAZ