Fenerbahçe'ye 150 milyon Euro'luk şok: İşte Jose Mourinho'nun yeni adresi

Son olarak İtalya Serie A ekibi Roma'yı çalıştıran Jose Mourinho, bir süre önce başkent ekibiyle yollarını ayırmıştı. O tarihten beri boşta olan Portekizli teknik adamın ismi Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılmıştı. Fenerbahçe'de adaylardan Aziz Yıldırım, başarılı çalıştırıcıyla bir görüşme yaptığı duyurmuştu. Jose Mourinho'dan kötü haber geldi. İşte detaylar...

Fenerbahçe'ye 150 milyon Euro'luk şok: İşte Jose Mourinho'nun yeni adresi

İlk olarak Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, reklam çekimi için Türkiye'de olan Jose Mourinho ismini açıklamıştı. Yaptığı görüşmenin detaylarını da anlatan Yıldırım ;"Mourinho ile 2 saat görüştüm.

Haberin Devamı

Hiç para konuşmadık. Bir baktım televizyonda, '15 milyon verecekler' diyorlar. Sana ne? Şartlarda anlaşırsak gelecek ama siz bırakmıyorsunuz. Fenerbahçe'nin maçlarını izlediğini söyledi. Bir aday iletişime geçmiş, mevcut başkan menajerleri göndermiş." diye konuşmuştu.

KADIKÖY'DE SÜRPRİZ 11

BEŞİKTAŞ DA MOURINHO'YU AÇIKLAMIŞTI

Önümüzdeki sezon için teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta da ikinci başkan Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklamıştı.

Hüseyin Yücel yaptığı açıklamada "Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'da, Jose Mourinho ile görüştüm. Kendisini Beşiktaş'ta görmek istediğimi ve Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu dile getirdim. Jose Mourinho, teklif sonrası bir değerlendirme yapacağını, Beşiktaş'ı takip edeceğini ve geri dönüş yapacağını dile getirdi. Mourinho, bir süre sonra geri dönüş yaptı ve bize gelmeyi kabul etti. Önümüzdeki hafta İtalya'da yeniden görüşme yapacağım.

Haberin Devamı

Beşiktaş olarak Jose Mourinho'nun ekonomik anlamdaki beklentilerini karşıladık. Sponsorluklar özelinde çalışmamız var. Rakamları karşılamaya hazırız. Yönetim kurulu içerisinde Mourinho konusunu değerlendireceğiz. Önümüzdeki hafta İtalya'da son bir görüşme gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçeye 150 milyon Euroluk şok: İşte Jose Mourinhonun yeni adresi

ŞOKE EDEN RAKAM: 150 MİLYON EURO

Son olarak İtalya Serie A ekibi Roma'da görev yapan Teknik Direktör Jose Mourinho'nun yeni takımının belli oldu iddia edildi. İtalyan basınında yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı; "Mourinho'nun geleceği Türkiye'de görünmüyor. Özel olarak edindiğimiz bilgiye göre kendisi artık Suudi kulübü Al-Qadsiah'ın yeni teknik direktörü olmaya yakın."

'İSTANBUL'DAKİ BİR OTELDE GÖRÜŞTÜM'

Suudi Arabistan ekibinin, Portekizli teknik adam 150 milyon Euro değerinde bir sözleşme teklif ettiği ortaya çıktı. İtalyan basınında yer alan haberlerde, Mourinho'nun sadece bir yıllık sözleşme istediği ve Al-Qadsiah'ın teklifine sıcak baktığı belirtildi.

Fenerbahçeye 150 milyon Euroluk şok: İşte Jose Mourinhonun yeni adresi

YORUM YAZ