Fenerbahçe'den sürpriz: Transferi şakaydı, gerçek oluyor

Transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe, Avrupa'dan birçok oyuncuyla iletişim halinde. Teknik Direktör Jose Mourinho'nun istekleri doğrultusunda görüşmeler yapan sarı - lacivertliler sürpriz bir isme yöneldi. İşte detaylar...

Fenerbahçe'den sürpriz: Transferi şakaydı, gerçek oluyor

Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'yu getiren Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız verdi. Yıldız isimleri kadroya katmak isteyen sarı - lacivertliler Portekizli teknik adamın istekleri doğrultusunda görüşmelere başladı.

Haberin Devamı

HER ŞEY BİR ŞAKAYLA BAŞLADI

Polonya - Türkiye maçı sonrası Szymanski bir soru üzerine 'Zalewski bana Jose Mourinho’nun çok iyi hoca olduğunu söyledi.

İZLE | Fenerbahçeli Szymanski, gollerine milli takımda da devam ediyor!

Zalewski’yi Fenerbahçe’ye getirmek isterim ama tabii bu bir şaka” derken Fenerbahçe'nin Polonya Milli Takımı’nın 22 yaşındaki sol kanat oyuncusunu gündeme aldığı iddia edildi.

KİRALANABİLİR

Roma'da forma giyen ve 2025’e kadar kontratı bulunan oyuncunun, satın alma opsiyonuyla kiralanabileceği konuşuluyor.

Fenerbahçeden sürpriz: Transferi şakaydı, gerçek oluyor

Annesi İtalyan, babası Polonyalı olan, genç yıldız için Sebastian Szymanski’nin aracı olduğu ve teknik direktör Jose Mourinho ile çalışmasının ona aşama kaydettireceğini söylediği Polonya televizyonlarında ifade edilmişti.

Bu sezon Roma formasıyla 33 resmi maça çıkan Zalewski, 3 asist yapma başarısı gösterdi. Genç futbolcunun piyasa değeri ise 12 milyon euro...

Haberin Devamı

Fenerbahçeden sürpriz: Transferi şakaydı, gerçek oluyor

YORUM YAZ