Fenerbahçe'den flaş Mert Hakan Yandaş kararı! Jose Mourinho sonrası...

Sezonu 99 puanla ikinci sırada kapatan Fenerbahçe, İsmail Kartal sonrası takımın başına dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'yu getirdi. Coşkulu imza töreni sonrası çalışmalarına başlayan Mourinho'nun gelişi sonrası Mert Hakan Yandaş'ın geleceği merak ediliyordu. Konu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar...

Fenerbahçe'den flaş Mert Hakan Yandaş kararı! Jose Mourinho sonrası...

Fenerbahçe, İsmail Kartal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile doldurdu. Sarı-lacivertliler Ülker Stadyumu'nda taraftarların da katıldığı görkemli bir imza töreni düzenledi. Fenerbahçe ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan teknik adam şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

"Sizlerden aldığım his şu ki; adım Fenerbahçe ile geçtiğinden bu yana göstermiş olduğunuz bu sevgiyi derinden hissettim. Normalde bir teknik adam elde ettiği zaferden sonra bu sevgiyi görür. Ama ben en başında bunun öncesinde bu sevgiyi hissediyorum. Aynı zamanda bu bana büyük bir sorumluluk veriyor. Söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenize aitim. Bu forma tıpkı bir derim gibi kemiğim gibi"

ÇALIŞMALARA BAŞLADI
İmza sonrası kolları sıvayan Mourinho'nun özellikle Mert Hakan Yandaş hakkındaki kararı merak ediliyordu. 2020-2021 sezonunda Fenerbahçe kadrosuna katılan ve kaptanlığa yükselen Yandaş'ın sözleşmesi sona erdi.

Yandaş'ın geleceği ile ilgili son kararı Jose Mourinho verecek. Sabah'ın haberine göre; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da tecrübeli oyuncuyla görüştüğü ve "son kararı Mourinho verecek" dediği belirtildi.
Mert Hakan da Jose ile ilerleyen günlerde bir görüşme yapacak.

YORUM YAZ