MENÜ

Fenerbahçe'de rota yine İngiltere

İki yabancı transfer Ayew ve Slimani’yi İngiltere’den getiren Damien Comolli, stoper tercihini de Ada ülkesinden yapacak gibi görünüyor. Rojo ve İndi için girişimlerde bulunan Comolli, Klavan’ı da listeye aldı.

Fenerbahçe'de rota yine İngiltere

İki yabancı transfer Ayew ve Slimani’yi İngiltere’den getiren Damien Comolli, stoper tercihini de Ada ülkesinden yapacak gibi görünüyor.

Haberin Devamı

Rojo’da karar Mourinho’nun

Arjantinli savunmacının Manchester United’da forma şansı kalmadı. Bu nedenle ayrılmak istiyor. Ancak son kararı Jose Mourinho verecek. Portekizli menacer, elinde 5 stoper olmasına rağmen bir yenisini daha istedi ancak bu talebi karşılanmadı. Yönetimle arası bozuk olan Mourinho’nun Rojo konusundaki kararı merakla bekleniyor.

Martins İndi istiyor Stoke bırakmıyor

Kırmızı-Beyazlılar, Premier Lig’den Champio nship’e düştükten sonra birçok yıldızını kaybetti. Martins İndi’yi de göndermeyi planlıyorlardı ancak takımdaki sakatlıklar sonrası Stoke Yönetimi bu karardan geri adım attı. Hollandalı savunmacı ise hâlâ ayrılmak istiyor. Comolli, Stoke’un inadını kıramazsa İndi’den vazgeçecek.

Haberin Devamı

Ragnar Klavan için teklif gidiyor

Estonyalı savunmacı, Rojo’ya benzer bir durum yaşıyor. Şu anda Liverpool’da 5. stoper konumunda. Klopp, Klavan’ın ayrılmasına onay verdi. Tecrübeli savunmacı, İngiltere’de transferin son gününde Newcastle’a kiralanacaktı ancak olmadı. Bu kez Comolli, 32 yaşındaki stoper için eski takımı Liverpool’a kiralık teklifi yapmaya hazırlanıyor.

YORUM YAZ