MENÜ

Fenerbahçe'de İsmail Kartal: 'Nasıl oluyor? Bazı şeyler yaşanıyor'

Süper Lig'in 6. haftasında deplasmanda Alanyaspor'u İrfan Can Kahveci'nin golüyle 1-0 mağlup eden Fenerbahçe, liderliği Galatasaray'dan alarak yeniden zirveye kuruldu. Mücadelenin ardından konuşan teknik direktör İsmail Kartal, oyuncularını tebrik ederken yaşanan bazı olaylara da anlam veremiyor.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal: 'Nasıl oluyor? Bazı şeyler yaşanıyor'

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Alanyaspor'u 1-0 yendikleri maçın ardından önemli açıklamalarda bulunurken bazı konularda alınan kararlara anlam veremiyor. Kartal, çok fazla konulara girmek istemediğini söylerken topu yönetime attı. 

Haberin Devamı

Fenerbahçe'de İsmail Kartal, Alanyaspor maçının ardından şu ifadeleri kullandı:

"Maçtan önce söylediğim gibi, rakibimizi iyi analiz ettik. Kolay bir maç olmayacağını biliyorduk ama tüm planlarımız tuttu. Birkaç tane gol olabilecek pozisyon vardı özellikle ilk yarıda. 43. dakikada öne geçtik. İkinci yarıda da gol olabilecek pozisyonlarımız vardı. Daha farklı bir şekilde de galip ayrılabilirdik. Rakibe hemen hemen hiç pozisyon vermedik. İstatistiklerde üstünlüğümüz var. İyi mücadele edildi. Burada da 3 puan alarak yolumuza devam ediyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum."

Galibiyet 12'ye, 15'e çıkmış, bunlara bakmıyoruz. Maç maç en iyi şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Başakşehir maçına az bir süre var. Yine en iyi şekilde Başakşehir maçına da hazırlanacağız. Ben bugüne kadar çalıştığım tüm kulüplerde hakemler hakkında konuşmadım. Yine konuşmak istemiyorum. Ama bazı kararlar veriliyor... Nasıl oluyor? Bazı şeyler yaşanıyor. Çok fazla konuşmak istemiyorum. Bu konuyla ilgili yönetim bir açıklama yapar diye düşünüyorum. Çok fazla bu konulara girmek istemiyorum.

İsmail Kartal sitem etti: Vermiş olduğumuz mücadelenin karşılığı olmalı

Fenerbahçede İsmail Kartal: Nasıl oluyor Bazı şeyler yaşanıyor

YORUM YAZ