Fenerbahçe'de Divan kurulu bitti gözler kongrede! Aziz Yıldırım devreye girecek

Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu’nun yeni başkanı Şekip Mosturoğlu oldu. Divana damgasını Aziz Yıldırım vurdu. Eski başkan, 6 yıl sonra ilk kez kulübün organizasyonunda boy gösterdi, ‘dava arkadaşı’ seçimi kazandı. Sarı-Lacivertliler’de artık gözler hazirandaki başkanlık seçimine çevrildi. Aziz Yıldırım'ın da devreye gireceği seçim öncesi heyecan dorukta...

Fenerbahçe'de Divan kurulu bitti gözler kongrede! Aziz Yıldırım devreye girecek

Sarı-Lacivertli Camia, önceki gün derbiden önce Yüksek Divan Kurulu heyecanı yaşadı. Kurul, yeni başkanını seçmek için toplandı.

Haberin Devamı

Şekip Mosturoğlu açık ara kazandı

Şekip Mosturoğlu, Sevil Becan ve Nihat Tokat yarıştı. Kullanılan 1529 oyun 1177’sini alan Mosturoğlu, açık ara farkla seçimi kazanan isim oldu. Divana damga vuran olay ise, Aziz Yıldırım’ın, 2018’de kaybettiği kongreden sonra ilk kez kulübün bir organizasyonuna katılmasıydı. Eski başkan, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde tekneyle geldi, büyük ilgi gördü. Yıldırım’ın açık desteğini açıkladığı ve ‘dava arkadaşım’ dediği Şekip Mosturoğlu’nun Yüksek Divan Kurulu Başkanı seçilmesinin ardından gözler, hazirandaki seçimli genel kurula çevrildi.

Sadece Saran açıkladı

Yıldırım’ın, başkanlık seçiminde de bir adayı işaret etmesi bekleniyor. Ali Koç, daha önce aday olmayacağını açıklamış ancak daha sonraki açıklamalarında kararını değiştireceğinin sinyalini vermişti. Şu anda resmen adaylığını duyuran tek isim Sadettin Saran. Eğer Saran’ın karşısına bir rakip çıkmazsa, Aziz Yıldırım’ın aday belirleyip açık şekilde desteklemesine kesin gözüyle bakılıyor.

Haberin Devamı

Fenerbahçede Divan kurulu bitti gözler kongrede Aziz Yıldırım devreye girecek

YORUM YAZ