Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı: TV kanalında konuşmaya davet ediyorum

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi yaklaşırken iki aday Ali Koç ve Aziz Yıldırım açıklamalarda bulunuyor. Sarı-lacivertlilerin Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a televizyon kanalında yüz yüze konuşma çağrısı yaptı.

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı: TV kanalında konuşmaya davet ediyorum

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'a bir televizyon kanalında yüz yüze konuşma çağrısı yaptı.

Haberin Devamı

Ali Koç yaptığı açıklamada, "Sayın Aziz Yıldırım'ı, şahsıma yönelik iddiaları üzerine yüz yüze bir TV kanalında konuşmaya davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

"ÇEKİNMEYECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOK"

Açıklamalarına devam eden Koç, "Sayın Aziz Yıldırım'ın gıyabımda söylediği bu iddialarını yüzüme söylemekten çekinmeyeceğinden şüphem yoktur. Aslolanın Fenerbahçe olmasından hareketle değerli camiamızın da bunu hak ettiğine inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçede Ali Koçtan Aziz Yıldırıma çağrı: TV kanalında konuşmaya davet ediyorum

Ali Koç ayrıca, "Kendisinin bu davetimi kabul etmesi halinde, bu adımın Fenerbahçe demokrasisi adına çok kıymetli olacağını hep birlikte göreceğiz." şeklinde konuştu.

AZİZ YILDIRIM CEVAP VERDİ

Ali Koç'un kendisini TV'ye davet etmesine cevap veren Aziz Yıldırım, "Ben televizyona falan çıkmam. Ben size anlatacağım. Bunlar basit şeyler. Biz ne yapmalıyız? Nasıl birlik olmalıyız? Biz şampiyon olacağız. Bunlara odaklanmalıyız." dedi.

YORUM YAZ