Fenerbahçe kenetlendi: Futbolcular söz verdi!

Trabzonspor galibiyeti ve sonrasında yaşananlar, Fenerbahçe'nin iyice kenetlenmesini sağladı. Ferdi Kadıoğlu, “Yaşananlar bizi bir takım olarak birbirimize daha çok bağladı” paylaşımı yaptı. Sarı-Lacivertli Camia’da muhalefet dahi, yönetimin ligden çekilme gündemiyle Olağanüstü Genel Kurul kararına tam destek veriyor. 2 Nisan’da yeterli çoğunluğun sağlanıp yönetimin yetkiyi alması bekleniyor. İşte tüm detaylar...

Fenerbahçe kenetlendi: Futbolcular söz verdi!

Fenerbahçe, Trabzon deplasmanında aldığı galibiyetle şampiyonluk yolundaki en kritik virajlardan birini kayıpsız döndü. Öte yandan hem maç sırasında hem de sonrasında yaşananlar, takımın ve camianın tamamen kenetlenmesini sağladı. Oyuncular, holiganların saldırısı karşısında birbirlerini korumaya çalıştı. İstanbul dönüşünde taraftarın meşaleli karşılaması, takıma büyük moral oldu. Futbolcular, olayların ardından kendi aralarında tam anlamıyla sıkı sıkıya bağlandı. Detaylara göz atalım...

Haberin Devamı

Fenerbahçe kenetlendi: Futbolcular söz verdi

Üyelere kongre mesajı gitti

Fenerbahçe Spor Kulübü, Olağanüstü Kongre Kararı alındığına dair Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirimde bulundu. SarıLacivertliler’de ayrıca kongreyle ilgili olarak kulüp üyelerine mesaj gönderildi. Mesajda, “Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız’ın 2 Nisan’da saat 17.00’de Ülker Stadı, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılmasına karar verilmiştir. Gerekli çoğunluğun sağlanamaması takdirde toplantı 9 Nisan’da aynı yer ve saatte gerçekleştirilecektir” ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe kenetlendi: Futbolcular söz verdi

Futbolcular söz verdi

Takımın kaptanlarından biri olan Ferdi Kadıoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Sahada yaşananlar bizi bir takım olarak birbirimize daha çok bağladı. Bütün takım arkadaşlarımın ve camiamın mücadelesiyle gurur duyuyorum. İyi ki Fenerbahçe” ifadelerini kullandı. Ligden çekilme düşüncesi 1 numaralı gündem olsa da futbolcular, devam kararı çıkması halinde şampiyonluk için son saniyeye kadar mücadele edeceklerinin sözünü verdi.

Haberin Devamı

Fenerbahçe kenetlendi: Futbolcular söz verdi

‘Çağrıya kulak verilmeli’

Yönetim kurulu, önceki günkü toplantısında takımın ligden çekilmesi dahil gerekli aksiyonların değerlendirilmesi için Olağanüstü Genel Kurul kararı almıştı. Camianın önde gelen isimlerinin yanı sıra muhalefetin bile bu karar ile ilgili olarak yönetime tam destek verdikleri öğrenildi. 2 Nisan’daki ilk toplantıda gerekli çoğunluğun sağlanması ve yönetime gerekli yetkinin verilmesi bekleniyor. Hazirandaki seçimde şu ana kadar başkan adaylığını koyan tek isim olan Sadettin Saran da, “Ekip olarak yönetimimizin yanındayız. Kongre üyeleri, başkanın 2 Nisan’daki Olağanüstü Kongre çağrısına kulak vermelidir. Biz o gün orada olacağız” diyerek desteğini açıkladı.

A Milli Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürdü
YORUM YAZ