SON DAKİKA: Fenerbahçe Beko, ayrılığı duyurdu!

Fenerbahçe Beko, Amerikalı basketbolcu Nate Sestina ile yolların ayrıldığını açıkladı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Sestina'ya teşekkür edildi. Son şampiyon Fenerbahçe ayrıca Anadolu Efes maçının ardından ayrılıacağını açıklayan yıldız oyuncu Calathes ayrılığını da resmen açıkladı.

SON DAKİKA: Fenerbahçe Beko, ayrılığı duyurdu!

Fenerbahçe Beko, Amerikalı basketbolcu Nate Sestina ile yolların ayrıldığını duyurdu. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Beko’nun 2023-24 sezonu kadrosunda yer alan sporcumuz Nate Sestina ile yollarımız ayrılmıştır. Fenerbahçe Ailesi'ne verdiği katkılardan dolayı Nate Sestina’ya teşekkür eder, kariyerinin yeni döneminde kendisine başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

Haberin Devamı

CALATHES DE AYRILDI

Fenerbahçe, ayrıca yıldız oyuncu Calathes'in de resmi olarak takımdan ayrıldığını açıkladı. Fenerbahçe resmi sitesinden yaptığı açıklamada, ' Fenerbahçe Beko’nun 2022-23 ve 2023-24 sezonu kadrolarında yer alan ve bu süreçte elde edilen başarılarda önemli pay sahibi olan sporcumuz Nick Calathes ile yollarımız ayrılmıştır. Fenerbahçe Ailesi'ne verdiği katkılardan dolayı Nick Calathes’e teşekkür eder, kariyerinin yeni döneminde kendisine başarılar dileriz' ifadelerini kullandı

YORUM YAZ