Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'un teklifine cevap! 'Televizyona çıkma planım yok'

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, seçimdeki rakibi mevcut başkan Ali Koç'un televizyona çıkma teklifiyle alakalı bir açıklama yaptı. Yıldırım, televizyona çıkmakla alakalı bir planı olmadığını açıkladı.

Haftasonu yapılacak seçim öncesi Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'ı televizyona çıkmaya davet etmişti. Aziz Yıldırım da bugün bir açıklama yaparak rakibinin teklifine yanıt verdi.

Haberin Devamı

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklama şöyle;

Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir.

Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır. Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç'un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de bir araya geleceğiz.

Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor, Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum.

YORUM YAZ