Aziz Yıldırım'dan Acun Ilıcalı'ya ağır sözler! 'Kaşınıyor, kaşınmasın...'

Fenerbahçe'nin başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Acun Ilıcalı'nın kendisiyle alakalı söylediği sözlere sert yanıt verdi. Bursa'da sarı-lacivertli kulübün kongre üyeleriyle bir araya gelen Yıldırım'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü. İşte detaylar...

Aziz Yıldırım'dan Acun Ilıcalı'ya ağır sözler! 'Kaşınıyor, kaşınmasın...'

Fenerbahçe Kulübü'nün yaklaşan kongresi öncesi Bursa'daki genel kurul üyeleriyle bir araya gelen Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Ali Koç'un listesinde yer alan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında sert açıklamalarda bulundu. Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (NOSAB) yemekli toplantıya yönetim listesinde yer alan Nihat Özbağ ve Ömer Onan ile birlikte katılan Aziz Yıldırım, Bursalı kongre üyelerinden destek istedi. Sarı-lacivertli dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği Yıldırım, kendisine yöneltilen soruları açık yüreklilikle cevaplandırdı.

Haberin Devamı

MOURİNHO'NUN ESKİ ÖĞRENCİSİ...

ACUN ILICALI'YA SERT ÇIKTI

Acun Ilıcalı'nın kendisi hakkındaki sözlerinin sorulması üzerine sert tepki veren Yıldırım, "Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Mourinho ile Londra'da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra'da değil Roma'da görüştüm. Gerizekâlı Acun" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırımdan Acun Ilıcalıya ağır sözler Kaşınıyor, kaşınmasın...

Acun Ilıcalı hakkındaki sözlerine devam eden Yıldırım, "2016 ya da 2017 yılında basketbol takımımız Beşiktaş'ı yenerek şampiyon olmuştu. O şampiyonluk eğlencesinde Acun da vardı. İki tane Dominik varmış. İşte bu Dominik'te Fetöcülere pasaport ve oturma izni veriyormuş dediler. Kendisiyle konuştum ve yapma dedim. Yapmıyorum, etmiyorum dedi ama yapıyormuş. Öğrendik sonradan. Ayrıca Acun'un oraya kalkan özel uçakları da takip etsinler başka bir şey demiyorum. Adnan Oktar'a sadece 1 sene gittim diyor ama 9 sene gitmiş. Hakkında yazılan 3 bin 500 sayfalık fezlekeyi okudum" sözlerini sarf etti.

Haberin Devamı

ERDEN TİMUR'LA BERABER...

'BAŞKAN DEĞİL, LİDERİM'

Yıldırım, bir soru üzerine kendisinin sadece bir başkan olmadığını belirterek, "Ben Başkan değilim, liderim. Herkes başkan olur ama lider olamaz" diye cevap verdi. 2012 yılında "Ne şikesi memleket elden gidiyor" dediğini hatırlatan Yıldırım, "Şimdi ise Fenerbahçe elden gidiyor diyorum" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırımdan Acun Ilıcalıya ağır sözler Kaşınıyor, kaşınmasın...

MOURİNHO YANITI

Acun Ilıcalı'nın Ankara ile iletişimi sağlayacağım yönündeki açıklamalarına da tepki gösteren Aziz Yıldırım, "Acun, Cumhurbaşkanından yetki almış gibi her şeye garanti veriyor. O işleri ben hallederim diyor. Listelerine bakıyoruz hükümete yakın isimler var. Fetö'ye yakın isimler var. Devletle kavga edilmez ama siyaset ile de işimiz olmaz" ifadelerini kullandı. Aziz Yıldırım, göreve seçilmesi halinde Mourinho ile çalışacaklarını söyledi.

YORUM YAZ