Arda Güler için olay yorum: Guardiola "Çocuk çok iyi"

Manchester City Menajeri Pep Guardiola da Arda Güler hayranları listesine katıldı. Defensa Central'in haberine göre Katalan çalıştırıcı Arda Güler için "Madrid onu sık sık oynatırsa bu çocuk durdurulamaz, çocuk çok iyi" dedi.

Arda Güler için olay yorum: Guardiola "Çocuk çok iyi"

Manchester City Menajeri Pep Guardiola da Arda Güler hayranları listesine katıldı. Arda Güler'in seviyesine ve sahip olduğu projeksiyona hayran kalan Guardiola, Manchester City'nin geçen yaz Arda Güler'i fark edememesine inanamıyor.

Haberin Devamı

GUARDIOLA'DAN ARDA YORUMU

Sahip olduğu az fırsata rağmen Real Madrid'de geldiği seviye ve yaptıklarıyla ona sahip olamayan takımları pişman eden Arda Güler'le ilgili son yorum Pep Guardiola'dan geldi.

''ÇOCUK ÇOK İYİ''

Defensa Central'in haberine göre Katalan çalıştırıcı Arda Güler için "Madrid onu sık sık oynatırsa bu çocuk durdurulamaz, çocuk çok iyi" dedi.

Arda Güler golünü attı, böyle sevindi!

ARDA TRANSFERİNE GEÇ KALINDI

Guardiola'dan City'den ayrılması beklenen Bernardo Silva'nın yerine Arda Güler'in mükemmel bir alternatif olabileceğini düşündüğü belirtilen haberde bunun için artık çok geç olduğunun da altı çizildi.

ARTETA'NIN KARARI! F.BAHÇE VE G.SARAY BİRBİRİNE DÜŞTÜ

Real Madrid ile 30 Haziran 2029'a kadar sözleşmesi olan Arda Güler'in Real Madrid'den ancak rekor bir bonservis bedeliyle ayrılması söz konusu olabilir ancak İspanyol devi elindekinin farkında ve onu kimseye kaptırmaya niyeti yok.

Haberin Devamı

Arda Güler için olay yorum: Guardiola Çocuk çok iyi

YORUM YAZ