MENÜ

Fenerbahçe transfer haberi: Rıdvan Dilmen açıkladı

Fenerbahçe transfer haberi Rıdvan Dilmen'den geldi. Fenerbahçe sezon başında yaptığı transferle gündemden düşmemişti. Ara transfer dönemi başlar başlamaz Sarı-lacivertli ekipte nasıl bir yol izleneceği de merak konusu oldu... Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ardından NTV'de yayınlanan Yüzde 100 futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunu yorumladı. Rıdvan Dilmen, Sarı-lacivertlilerin transfer dönemini nasıl geçireceğiyle ilgili de öngörülerini paylaştı.

05 Ocak 2021, Salı 10:24 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe sezon başında yaptığı transferle gündemden düşmemişti. Ara transfer dönemine sayılı saatler kala Sarı-lacivertlilerin transferde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu... NTV'de Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ardından konuşan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe kadrosunu yorumladı. Rıdvan Dilmen, Sarı-lacivertlilerin transfer dönemini nasıl geçireceğiyle ilgili de öngörülerini paylaştı.

Fenerbahçe'nin transfer çalışmalarıyla ilgili yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, "Duyumum değil ama Fenerbahçe'nin stoper alma ihtimalini çok yüksek görüyorum. Fenerbahçe'nin sağ bek problemi olduğunu düşünmüyorum. Sol bek çok zorlama olur." dedi.

Fenerbahçe'nin ilk 11'inde Pelkas ve Gustavo'nun kesinlikle var olması gerektiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, "Form durumuna göre diğer oyuncular sık sık değiştirilebilir. Oyuncular arasındaki rekabet, yönetebilirsen çok güzel." ifadelerini kullandı.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...