MENÜ

Fenerbahçe-Slovacko maçı sonrası Ertuğrul Çetin: Tüylerim diken diken oldu

Fenerbahçe'nin genç kalecisi Ertuğrul Çetin, 3-0 kazandıkları Slovacko maçının ardından konuştu. Avrupa arenasında ilk kez forma giyen ve çocukluktan beri bu anların hayalini kurduğunu vurgulayan 19 yaşındaki kaleci, ''Körükten çıkarken ‘Yaşa Fenerbahçe’ bestesini duyunca tüylerim diken diken oldu. Çok güzel bir duygu. İnşallah daha çok yaşarım. Sezona da iyi başladık.'' dedi.

04 Ağustos 2022, Perşembe 22:54 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe-Slovacko maçı sonrası Ertuğrul Çetin: Tüylerim diken diken oldu

Fenerbahçe 'de Altay Bayındır'ın yedek soyunmasıyla Slovacko maçında kalede Ertuğrul Çetin görev aldı. 19 yaşındaki futbolcu, Avrupa arenasında ilk kez forma giydi. Kanarya'nın 3-0 galip tamamladığı 90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan genç kaleci, ''Çocukluktan beri hayalini kurduğumuz yer burası. Körükten çıkarken ‘Yaşa Fenerbahçe’ bestesini duyunca tüylerim diken diken oldu. Çok güzel bir duygu. İnşallah daha çok yaşarım. Sezona da iyi başladık.'' dedi.

Savunmayla sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Ertuğrul, “Ne kadar yeni gözüksek de sürekli iletişim halindeyiz. Neyi nasıl yapabiliriz hep konuşuyoruz. Beraber fazla süre almasak da hep konuşuyoruz.” diye konuştu.

Lincoln'ün attığı ikinci golü daha çok beğendiğini de sözlerine ekleyen genç file bekçisi, sezonla ilgiliyse, “Çok iddialıyız. Her kulvarda en iyi yere kadar gideceğimize inancımız tam.” değerlendirmesini yaptı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...