MENÜ

Fenerbahçe paylaştı: Aydınlanmayan gün!

Fenerbahçe 4 Nisan 2015'te Çaykur Rizespor deplasmanından dönüş yolunda korkunç bir saldırıya uğramıştı. Sarı-lacivertli futbolcuları taşıyan takım otobüsü hareket halindeyken silahlı saldırıya uğramış ve otobüsü kullanan şoför yaralanmıştı. Fenerbahçe saldırının yıldönümünde sosyal medyadan yaptığı paylaşımla o gün yaşanan faciayı hatırlattı. Yayınlanan görüntülerde saldırının üzerinden 2192 gün geçtiği ve faillerinin hala bulunamadığına yer verildi. Fenerbahçe'nin 'Aydınlanmayan Gün' ifadeleriyle yayınlandığı paylaşım sosyal medyada yankı uyandırdı.

04 Nisan 2021, Pazar 01:33 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe 4 Nisan 2015'te Çaykur Rizespor deplasmanından dönüş yolunda korkunç bir saldırıya uğramıştı. Sarı-lacivertli futbolcuları taşıyan takım otobüsü hareket halindeyken silahlı saldırıya uğramış ve otobüsü kullanan şoför yaralanmıştı.

Fenerbahçe saldırının yıldönümünde sosyal medyadan yaptığı paylaşımla o gün yaşanan faciayı hatırlattı. Yayınlanan görüntülerde saldırının üzerinden 2192 gün geçtiği ve faillerinin hala bulunamadığına yer verildi.

Fenerbahçe'nin 'Aydınlanmayan Gün' ifadeleriyle yayınlandığı paylaşım sosyal medyada yankı uyandırdı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...