MENÜ

Fenerbahçe: Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Mesut Özil göndermesi!

Fenerbahçe transfer Mesut Özil… Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas ile Ankara’da önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının son bölümünde Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferi gündeme geldi. Mevlüt Çavuşoğlu, ‘’“Onun da benim de çocukluk takımımız. Büyük mutluluk duyuyorum. Türk futbolunun gelişmesine katkı sağlayacaktır. Umarım yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesine de itiraz etmezsiniz.” ifadelerini kullandı.

18 Ocak 2021, Pazartesi 17:06 Son Güncelleme:
- A +

Son dakika Fenerbahçe haberi: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Mesut Özil sözleri… Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas ile Ankara'da gerçekleştirdiği kritik toplantıda Fenerbahçe’nin Mesut Özil transferi de gündeme geldi. 

Mevlüt Çavuşoğlu, ‘’Mesut Özil gibi dünya starının Türkiye'ye gelmesi hepimizi heyecanlandırdı. Kendisi de heyecanlandı. Alman futbol milli takımında da çok önemli katkılar sağladı. Dünyanın en iyi takımlarında oynadı. Önceliğimiz Antalya ve Alanyasporumuz ama Fenerbahçeli olduğumu da herkes bilir. Herkesin gönlünde yatan bir takım var. Bu nedenle ayrıca mutluyum. Önemli katkılar yapacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmesine bu sefer de karşı çıkmazsınız umarım.’’ ifadelerini kullandı. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...