MENÜ

Fenerbahçe - Galatasaray haberi | "İpler kopacak"

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin yankıları sürüyor. Dev derbi öncesi ve sonrasında karşılıklı yapılan açıklamalar, yapılan göndermeler gündemden düşmüyor. Bir yanda derbideki seyirci polemiği, diğer yandan sosyal medya göndermeleri... Fenerbahçe - Galatasaray derbisi ve öncesinde yaşananları Fanatik Gazetesi Haber Müdürü Zafer Büyükavcı analiz etti.

17 Şubat 2021, Çarşamba 00:34 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe - Galatasaray... Süper Lig'in 24. haftası dev derbiye sahne oldu. Fenerbahçe, Kadıköy'de ezeli rakibi Galatasaray'ı konuk etti. Galatasaray'ın galibiyetiyle tamamlanan dev derbinin yankıları devam ediyor.

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi ve sonrasında karşılıklı yapılan açıklamalar, yapılan göndermeler gündemden düşmüyor. Bir yanda derbideki seyirci polemiği, diğer yandan sosyal medya göndermeleri...

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi ve öncesinde yaşananları Fanatik Gazetesi Haber Müdürü Zafer Büyükavcı analiz etti.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yaşanan gerginliğin derbiden çok önce başladığını söyleyen Zafer Büyükavcı, "Fenerbahçe - Başakşehir maçı sonrası Galatasaray'ın yaptığı "Futbolda kapkara gece!" paylaşımı gerginliği başlatan olay oldu. O paylaşım sonrası ipler kopma noktasına gelmemişti ama görüyoruz ki artık kopacak." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...