MENÜ

Fenerbahçe | Flaş açıklama: Hepsi bir tarafa, Erol Bulut diğer tarafa

Fenerbahçe haberi... Bu sezon 'Çıkış yok' denilen Kadıköy'de kayıpları oynayan Fenerbahçe, taraftarı adeta çılgına çevirdi. Bu sezon evinde oynadığı maçlarda 5. mağlubiyeti alan Sarı-lacivertlilerde Göztepe yenilgisi maçı bardağı taşıran son damla oldu. Fenerbahçe'de sezon başında ve devre arasında yapılan transferlere rağmen oynanan oyun taraftarı bir türlü tatmin etmedi. Alınan mağlubiyetler Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'u hedef tahtasına koydu. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Her Akşam Spor' programında konuşan yazarımız Serkan Akcan, Fenerbahçe'deki kötü gidişatı ve Erol Bulut'un performansını yorumladı.

25 Şubat 2021, Perşembe 03:00 Son Güncelleme:
- A +

 Fenerbahçe, bu sezon 'Çıkış yok' denilen Kadıköy'de kayıpları oynadı. Evinde oynadığı maçlarda 5. mağlubiyeti alan Sarı-lacivertlilerde Göztepe yenilgisi bardağı taşıran son damla oldu.

Fenerbahçe'de sezon başında ve devre arasında yapılan transferlere rağmen oynanan oyun taraftarı bir türlü tatmin etmedi. Alınan mağlubiyetler Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'u hedef tahtasına koydu.

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Her Akşam Spor' programında konuşan yazarımız Serkan Akcan, Fenerbahçe'deki kötü gidişatı ve Erol Bulut'un performansını yorumladı.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile oynayacağı maçın dönüm noktası olabileceğini söyleyen Serkan Akcan, "1992-93 sezonundan bu tarafa Fenerbahçe'yi çalıştıran teknik direktörlerin hepsi tarz olarak bir tarafa, Erol Bulut bir tarafa. Hiçbirinin tarzıyla uyuşmuyor Erol Bulut'un tarzı." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...