MENÜ

Fenerbahçe "Fenerbahçe Token" için Paribu ile anlaştı

Fenerbahçe, dijital para piyasasına Paribu ile anlaşma yaparak "Fenerbahçe Token" ile giriş yaptı.

05 Ağustos 2021, Perşembe 16:39 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe 'Fenerbahçe Token' için Paribu ile anlaştı

Fenerbahçe , dijital para piyasasına giriş yaptı. Fenerbahçe Token ile kripto para piyasasına giriş yapan sarı lacivertliler bu bağlamda Paribu ile anlaşma sağladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde Divan Kurulu toplantısında "Yatırım açısından enteresan şekilde bizim ülkemiz Avrupa’dan ayrışıyor. Birçok kulüp Süper Lig ’de kendi kripto para stratejilerini, iş birliklerini açıkladılar. Biz Fenerbahçe olarak sessiz kaldık. 10 ayrı firmayla, bazıları daha işleme başlamamış, yatırımcısını bulmuş, yurt içi dışı 1 seneyi aşkın süredir, öyle mi böyle mi yapalım, kendi kriptomuzu mu yapalım, iş birliği mi olsun diye her şeyi inceledik. Ne kadar iyi etmişiz de bekledik. Bekledikçe teklifler daha cazip hâle geldi. Herkes Fenerbahçe’yi bekliyor. En geç 10 gün içinde kripto para projemizin startını yapacağız. İmza töreniyle başlatıyoruz." sözleriyle açıklamıştı.

Sarı lacivertliler, Paribu ile yapılan anlaşmayı şu ifadelerle duyurdu:

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Paribu ile yeni bir iş birliğine başlıyoruz.

Paribu ile olan bu iş birliğimiz kapsamında, Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarlarımıza taraftar token’ı olarak tanımlanan kripto varlıklara sahip olma fırsatı sunulacaktır.

Kulübümüzün bu yeni adımıyla taraftarlarımızın kulübümüzle etkileşimleri artacak, bağlılık odaklı iletişimimiz güçlenecektir. Fenerbahçe Token satışa çıkmasının ardından Paribu üzerinden 7/24 satın alınabilecektir.

“Fenerbahçe neredeyse taraftarı oradadır” diyen taraftarlarımız; yapılacak taraftar oylamalarına, stadımızda düzenlenecek özel etkinliklere, takımımızla, sporcularımızla düzenlenecek buluşmalara katılarak kulübümüzle ilgili belirli adımlarda da söz sahibi olma imkanına sahip olacaklardır. Fenerbahçe Token sahibi olan taraftarlarımız, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacaklar, Fenerbahçe’nin en yakınında olma imkanı yakalayacaklar.

Taraftarının gücüyle dahil olduğu her alanda farkını ortaya koyan, rekorların karşılığı olan kulübümüz; yeni dünyanın dinamiklerinden biri olarak dünya genelinde ve ülkemizde tüm ilgiyi üzerine toplayan kripto varlık dünyasında da farkını ortaya koyacak!

Her koşul ve fırsatta ‘Mazim Fenerbahçe, Yarınım Fenerbahçe’ sözünün tam karşılığı olan büyük taraftarımız, Fenerbahçe’nin bugünü ve yarınları adına çok önemli olan bu adımda da Kulübümüzün yanında olacaklar!

İş birliğimize dair basın toplantısı, 9 Ağustos 2021 tarihinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecektir.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...