Fenerbahçe dergisi kapanıyor!

Fenerbahçe ve tüm kulüplerde yaşanan ekonomik sıkıntılar özellikle medya çalışmalarına sekte vuruyor. Beşiktaş ve Galatasaray kulüp televizyonlarını kapatma kararı alırken Milliyet gazetesinden Senad Ok'un haberine göre Fenerbahçe de dergisini kapatma noktasına geldi.

15 Aralık 2019, Pazar 11:37 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe dergisi kapanıyor!

Süper Lig'de neredeyse tüm kulüplerin yaşadığı ekonomik sıkıntılar özellikle medya çalışmalarını etkiliyor. Beşiktaş ve Galatasaray kulüp televizyonlarını kapatırken Fenerbahçe de dergisini kapatacağı yönünde bilgiler geliyor.

Fenerbahçe dergisi kapanıyor iddiası

Milliyet gazetesinden Senad Ok yazısında, Fenerbahçe Dergisi'nin kapanacağını açıkladı. Yazısında, "2020’ye girilirken bir takım önlemler alınıyor. Bu çerçevede Fenerbahçe Dergisi’nin de yayın hayatına son vermesi kararı alındı. Külüp ekonomik anlamda ciddi kaynak arayışı içinde. Kaynak yaratmak kolay değil. Dolayısıyla zarar eden birimler tespit ediliyor. Bu çerçevede derginin kapanmasıyla kulübün zarar kalemlerinden birinin azalması hedefleniyor" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç göreve başladığı günden beri ekomonik anlamda kulübe değer kazandırmaya çalışıyor.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...