"Fenerbahçe denklemi karıştı"

Süper Lig'de 17 puanla 15. sırada yer alan Fenerbahçe, tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor. Fenerbahçe'nin bu kötü gidişatından sorumlu tutulan isimlerden biri de Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli... Fanatik Gazetesi yazarı Cem Dizdar, Fenerbahçe gündemini TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında değerlendirdi ve Damien Comolli hakkında konuştu.

23 Ocak 2019, Çarşamba 16:36 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe bir yandan transfer çalışmaları devam ederken diğer yandan da sezon başında yapılan transferler eleştiriliyor. Süper Lig'deki kötü gidişattan futbolcular, sezon başında yapılan transferlerden de Comolli sorumlu tutuluyor.

Fanatik Gazetesi yazarı Cem Dizdar, Fenerbahçe gündemini TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında değerlendirdi ve Damien Comolli hakkında konuştu.

Fenerbahçe denkleminin karıştığını ifade eden Cem Dizdar, "Kimin neye sahip çıktığı, kimin neyi, nasıl düzelteceği belli değil." dedi.

Comolli'ye yapılan "Gölge etmesin, Ersun Yanal takımı yedinci yapar" eleştirisini değerlendiren Cem Dizdar, "Ediyor mu ki? Bence etmiyor, bu işin Comolli'si mi kaldı? Fenerbahçe bu takımla bu oyunu değiştiremezse bu bir teknik direktör sorunudur" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...