MENÜ

Fenerbahçe'den Nani resti!

Sarı-Lacivertliler, 8 milyon Euro altında olması nedeniyle teklifleri geri çevirdi. Menacer Bascherini’ye, “Nani, serbest kalma maddesiyle ayrılabilir” mesajı gönderildi. Fenerbahçe’nin bu konuda geri adım atmamasının önemli bir nedeni var: 8 milyon Euro’luk madde, 1 Temmuz’da sona erecek! Yönetim o tarihten sonra Nani’yi istediği fiyattan satabilecek.

25 Haziran 2016, Cumartesi 02:30 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'den Nani resti!
Manchester United’dan geçtiğimiz sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Nani’nin Fenerbahçe macerası kısa sürecek.

Sezonun son haftaları dışında bekleneni veremeyen Portekizli oyuncu ayrılma hazırlıkları yapıyor. 29 yaşındaki yıldız, şu anda Euro 2016’da sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti. Talipleri her geçen gün arttı. Manceri Luca Bascherini, oyuncusunu transfer etmek isteyen Valencia, Atletico Madrid, Everton ve İnter’in tekliflerini Fenerbahçe’ye ulaştırdı.

Everton’dan 5 milyon Euro

Valencia, 3.5 milyon Euro (11.3 milyon TL) ve Vinicus’u önerdi. Everton 5 milyon Euro (16.15 milyon TL), Atletico Madrid ise 4.5 milyon Euro (14.5 milyon TL) ile kapıyı çaldı. İnter’in yaptığı teklifin detayları belli olmasa da Sarı-Lacivertliler’i tatmin etmediği öğrenildi. Sarı-Lacivertli Yönetim, düşük tekliflerle daha fazla meşgul olmamak için menacer Luca Bascherini’ye rest çekti.


Fenerbahçe Egemen Korkmaz'ı yeniden transfer edebilir


‘Gitmek istiyorsa tutmayız’

Bascherini ile yapılan görüşmede, “Nani ayrılmak istiyorsa onu burada tutacak değiliz. Ancak ona talip olan kulüpler, sözleşmesindeki 8 milyon Euro’ya (25.8 milyon TL) serbest kalır maddesini işletmek zorunda. Bundan sonra, bu rakamın altındaki teklifleri getirip boşu boşuna bizi oyalamayın” sözleriyle Portekizli yıldızın ayrılabilme şartı kendisine iletildi.

Üstelik sözleşmedeki bu maddenin geçerlilik süresi de 30 Haziran gecesi sona erecek. Yani 1 Temmuz’dan itibaren Fenerbahçe, Nani’yi istediği rakama satabilecek. Yönetim bu nedenle Bascherini’ye rest çekti. Nani’nin taliplerinin, ay sonuna kadar 8 milyon Euro’yu getirip getirmeyecekleri merakla bekleniyor.


İşte biten transferler!


 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...