MENÜ

Fenerbahçe'den Gökhan Gönül açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Gökhan Gönül'e yanıt niteliğinde uzun bir açıklama yaptı. Sarı-Lacivertli kulübün açıklamasında, milli futbolcunun Fenerbahçe'ye dönmek için haber yolladığı ifade edildi. Açıklamanın final bölümü de çarpıcı: "Kendisini aklamak için kulüp mensuplarımızı aramak yerine, yalan haber yaptığını ifade ettiği kişiler ile temasa geçmesi gerekir."

27 Haziran 2016, Pazartesi 15:47 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'den Gökhan Gönül açıklaması
Fenerbahçe Kulübü, bugün bazı gazetelerde yer alan Gökhan Gönül'ün transferle ilgili açıklamalarına cevap verdi. 

Fenerbahçe kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Bugünkü Sabah, Fotomaç ve Takvim Gazeteleri’nde, Gökhan Gönül’ün, bir Beşiktaş muhabirine verdiği demeç tarafımızdan dikkatle takip edilmiştir.

Gökhan Gönül ile ilgili kulübümüz, yaşananları son derece açık bir şekilde kamuoyuyla paylaşmış, futbolcuya ise birkaç soru yöneltmiş ve fakat halen bu sorularla ilgili herhangi bir cevap alamamıştır.

Gökhan Gönül, çıkan haberde ısrarla konunun parayla ilgisi olmadığını ve “Yanındaki oyuncu ne kadar alıyor, neden fazla alıyor gibi bir düşüncesinin olmadığını” belirtmiş olsa da, gerçeklerin böyle olmadığı hem Gökhan, hem menajeri, hem de Başkanımız ve yöneticilerimiz tarafından gayet iyi bilinmektedir. Dolayısıyla, profesyonel futbolculuk kariyeri hali hazırda devam eden futbolcunun bu tarz demeçleri en başta kendisine zarar vermektedir.


Aatif Chahechouhe, İstanbul'a geldi


Oyuncu, kendisine teşekkür eden kulübümüzle buna rağmen tekrar iletişime geçerek, kulüpten ayrılma konusunda verdiği kararından pişman olduğunu, koşulsuz olarak kulüpte kalmak istediğini, bunun için yapması gereken her türlü fedakarlıktan çekinmeyeceğini beyan etmiş olmasına rağmen, bu süreçte bir çok kez emsaline rastladığımız gibi sözleri ve eylemleri birbiri ile örtüşmemiştir. Keza, kamuoyu nezdinde kulübümüz tarafından kendisine yöneltilen birkaç basit soru, halen karşılık bulmamıştır.


Terim ve futbolculara ihtarname gönderdi: Primi iade edin


Konuyla ilgili olarak futbolcu hakkında kulübümüz, nihai düşüncesini kamuoyuyla paylaşmıştır. Buradan hareketle, oyuncunun kendi bekası adına konunun gerçek bilgiler içermeyen demeçlerle daha fazla uzamaması ve uzatılmaması, beklentimizdir. Oyuncuya bir başka tavsiyemiz ise, basında, hakkında çıkan haberler üzerine her defasında kendisini aklamak için kulüp mensuplarımızı aramak yerine, yalan haber yaptığını bize ifade ettiği kişiler ile temasa geçmesi ya da haberleri bizzat kendisinin yalanlamasıdır.


Gökhan Gönül konuştu: Önce tatil sonra imza!

 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...