Fatih Terim'e virüs nasıl bulaştı? Doktoru o ismi ima etti!

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim’in coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından akıllara Terim’e bu virüsün nasıl bulaştığı sorusu geldi. Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Para Gündem programında Fatih Terim’in doktorlarından İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, virüsü kimin bulaştırdığını ima etti.

25 Mart 2020, Çarşamba 13:20 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray’da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’tan sonra Teknik Direktör Fatih Terim’in coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından akıllara Fatih Terim’in bu virüse nasıl yakalandığı sorusu geldi.

Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Para Gündem programında Fatih Terim’in doktorlarından İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, isim belirtmeden Fatih Terim’e virüsü bulaştıran kişinin Abdurrahim Albayrak olduğunu ima etti. Kocatürk şu ifadeleri kullandı: Fatih Terim’e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişilerde tespit edildi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...