MENÜ

Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı? Fatih İbradı, Galatasaray'a geri döndü!

Galatasaray, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörlük görevine Fatih İbradı'nın getirildiğini açıkladı. Daha önce Galatasaray'da ve Milli Takım'da Fatih Terim ile çalışan Ibradi, 2019-2020 sezonunda Gaziantep FK'da görev almıştı. Son 2 yıldır da Kazakistan'da futbol, spor ve sağlık ile ilgili proje süreçleri yöneten Fatih Ibradi'nin kariyeri, bu son dakika gelişmesinin ardından merak konusu oldu. Fatih İbradı kimdir? sorusunun yanıtı ve detaylar haberimizde.

07 Aralık 2021, Salı 00:56 Son Güncelleme:
- A +
Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı? Fatih İbradı, Galatasaray'a geri döndü!

Galatasaray 'da son dakika gelişmesi... Galatasaray, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörlük görevine Fatih İbradı'nın getirildiğini duyurdu. Sarı Kırmızılı ekipten yapılan açıklamada; ''Kulübümüzde 1993 yılından itibaren 3 dönem, 20 sezon hizmet etmiş olan Fatih Ibradi, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörü olarak göreve başlamıştır.'' denildi.

Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı?

Fatih İbradı, 1993-1994 sezonunda Galatasaray Futbol Akademisi’nde antrenör olarak göreve başladı. Futbol Akademisi Direktörlüğü dahil 17 yılı Futbol Akademisi ve 3 yılı Profesyonel futbol şubesi olmak üzere 20 yıla yakın 3 dönem Galatasaray Spor Kulübü’nde görev aldı. 1996 yılından itibaren Fatih Terim’in ekibinde çalışmaya başladı.

2009-2011 yılları arasında Türkiye Futbol Federasyonu’nda Gençlik Geliştirme Müdürü görevinde ve 2013-2017 yılları arasında yine Türkiye Futbol Federasyonu’nda Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yardımcısı olarak antrenör eğitimi, antrenör lisans kursları, futbol gelişim ligleri, kadın futbolu, çocuk futbolu, futsal ve plaj futbolu organizasyonlarından sorumlu Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) Koordinatörü unvanıyla 2 dönem görev aldı.

2019-2020 sezonunda Gaziantep Futbol Kulübü’nde Sportif Direktör unvanı ile görev alan Fatih İbradı, son olarak 2 yıldır Kazakistan’da futbol, spor ve sağlık ile ilgili proje süreçleri yönetti.

Fatih İbradı, Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda tamamladı. (Futbol İhtisas) Orta seviyede İngilizce bilmekte ve Rusça eğitimi devam etmektedir.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...