Fatih Altaylı ağır konuştu: Yönetici değil, mali işler müdürü!

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Avrupa devlerinin transfer radarına giren Ozan Kabak'la ilgili 'Bugün gitme zamanı değil' demişti. Bloomberg HT'de yayınlanan Fatih Altaylı, Fatih Terim'in Ozan Kabak açıklamasını değerlendirdi ve Galatasaray yöneticilerini eleştirdi.

08 Ocak 2019, Salı 10:53 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ozan Kabak'ın transferiyle ilgili 'Bugün gitme zamanı değil' açıklamasını yapmıştı.

Bloomberg HT'de yayınlanan Fatih Altaylı, Fatih Terim'in Ozan Kabak açıklamasını değerlendirdi ve Galatasaray yöneticilerini eleştirdi.

Fatih Terim'in haklı olarak oyuncusunun gitmemesini isteyebileceğini ifade eden Fatih Altaylı, "Bu kadar Fatih Terim'in verebileceği bir karar değil. Yönetim der ki, 'Ben bu oyuncuyu 10-12 milyon neyse getiren varsa ben satıyorum' der ve verir gider." dedi.

Galatasaray'da Fatih Terim'in karşısında durabilecek bir yönetimin olmadığını ifade eden Fatih Altaylı, "Galatasaray'ı A'dan Z'ye kadar Fatih Terim yönetiyor. Diğerleri mali işler müdürü. Başkan finans müdürü para bulmaktan sorumlu, Abdurrahim Albayrak da onun yardımcısı başkanın bulamadığı parayı o buluyor. Ya da zengin ortak gibi zaman zaman kendi cebinden verip geri alıyor" dedi.

Galatasaray'da futbol konusunda yönetim kurulunun yok hükmünde olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, "Yönetimin yaptığı iyi şeyler var, onları bir kenara koyuyorum. Ama futbol özelinde Fatih Terim üzerinde bir etkileri yok" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...