MENÜ

Far Cry 5'in zombi genişleme paketi 28 Ağustos'ta yayınlanacak

Ubisoft, Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies'in, 28 Ağustosta yayınlanacağını duyurdu. Oyuncular yeni genişleme paketi Dead Living Zombies ile birlikte, "D-tier" film yönetmeni Guy Marvel ile tanışacaklar.

21 Ağustos 2018, Salı 16:08 Son Güncelleme:
- A +
Far Cry 5'in zombi genişleme paketi 28 Ağustos'ta yayınlanacak

Guy Marvel, zombiler konusunda uçuk fikirleri olan bir yönetmen. Far Cry 5'in Arcade Editor araçları kullanılarak yapılan haritalarda, yedi farklı "film senaryosu" oynayacağız. Ubisoft Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies için, kısa bir tanıtım videosu yayınladı. 

Far Cry 5 'için genişleme paketleri duyurulmaya devam ediyor. Yeni genişleme paketi ile bilikte, Far Cry 5 haritasını zombiler ele geçiriyor. Dead Living Zombies genişleme paketinde. Zombi saldırılarıyla başa çıkmaya çalışacağız Her bölümün sonunda, "Score Attack" modu kilidini açabilir, ve bölümü 3 yıldız derecesi ile bitirebilirseniz. Hikaye modunda kullanılabilecek yeni ekipmanlara ve silahlara da erişme şansı yakalayacaksınız. Dead Living Zombies Far Cry 5 için yayınlanan üçüncü ve son genişleme paketi. Dead Living Zombies, 28 Ağustosta yayınlanacak.

Kaynak: Merlinin Kazanı

TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...