Fabian Ernst'ten mesaj: Seve seve gelirim

2008-2009'daki şampiyonlukta büyük rol oynayan ve Siyah-Beyazlı taraftarların sevgilisi olan Ernst, “Yardımcı hocalık için teklif gelirse seve seve çalışmaya hazırım” dedi.

20 Haziran 2018, Çarşamba 06:00
- A +
Fabian Ernst'ten mesaj: Seve seve gelirim
Yeni sezonda teknik direktör Şenol Güneş'in ekibinde mutlaka bir yardımcı antrenör olacak. Tamer Tuna'mom ardından kulübedeki bu boşluk doldurulmazken, Başkan Fikret Orman yardımcı hoca konusunda Güneş’i ikna etmişti. Gündeme daha önce Yusuf Şimşek, İlhan Mansız gibi isimler gelirken; Başkan Orman, Guti ile İspanya’da bizzat görüşmüş, ancak olumsuz yanıt almıştı.

Siyah- Beyazlılar rotayı şimdi de bir diğer eski yıldızı Fabian Ernst’e çevirdi. 3.5 sezon Beşiktaş’ta forma giyen ve 2008-09’daki şampiyonlukta kilit rol oynayan Ernst, taraftarların sevgilisi. Disiplinli ve savaşçı kimliğiyle oynadığı dönemlerde profesyonellik dersi veren Alman Panzeri, Beşiktaş’a dönmeye hazır.

Güneş sıcak bakıyor

Yakın çevresine konuşan ve yönetime mesaj gönderen Ernst, “Beşiktaş benim için çok değerli. Taraftarı asla unutmadım. Yardımcı hocalık için teklif gelirse seve seve çalışmaya hazırım” dedi. Şenol Güneş’in de Ernst’in ekibe girmesine sıcak baktığı öğrenildi.

Beşiktaş'ta ilk transfer geliyor! Son dakika Bjk transfer haberleri
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...