MENÜ

Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, serveti ne kadar ve ne iş yapıyor?

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı olan Eyüp Yeşilyurt, Sarı Lacivertli ekibin mevcut başkanı Ali Koç ile Fenerbahçe TV’de Seçimli Olağan Genel Kuruluna ilişkin değerlendirmede bulunacak. Seçime sayılı günler kala Fenerbahçeli taraftarlar, Eyüp Yeşilyurt'un kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, Daha önce 'Biz salon erkeği değiliz.' açıklamasıyla gündem olan ''Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, serveti ne kadar ve ne iş yapıyor?'' İşte detaylar...

24 Haziran 2021, Perşembe 02:08 Son Güncelleme:
- A +
Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, serveti ne kadar ve ne iş yapıyor?

Fenerbahçe 'de Seçimli Olağan Genel Kurulu öncesi geri sayım başladı. Sarı Lacivertli ekipte camia seçimi büyük bir heyecanla beklerken mevcut başkan Ali Koç ve başkan adayı Eyüp Yeşilyurt'ün Fenerbahçe TV’de değerlendirmede bulunacağı açıklandı. Ali Koç’un ardından adaylığını açıklayan Yeşilyurt, yaptığı ''Biz kimliğimizi,karakterimizi bir gün bile gizlemedik. Başından beri mütevazi taraftar kimliğimizi ön plana çıkardık. Biz Salon erkeği değiliz. Bizi köylü olmakla,muhtarlık gibi onurlu bir mesleği hor görerek eleştiren,sahibi sürekli değişen kiralık kalemlere inat adayız.'' açıklamasıyla gündem olmuştu. Fenerbahçeli taraftarlar, Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, serveti ne kadar ve ne iş yapıyor? sorularına yanıt arıyor.

Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, serveti ne kadar ve ne iş yapıyor?

Eyüp Yeşilyurt, 1970 yılında İstanbul/Kartal'da doğdu. Ticaretle uğraşan Eyüp Yeşilyurt, evli ve 3 çocuk babası.

Erdoğan Yeşilyurt'un yaptığı adaylık açıklaması şu şekilde:

Değerli Fenerbahçeliler;

Ben 1970 İstanbul Kartal Yakacık doğumluyum. Ticaretle uğraşan evli ve 3 çocuk babasıyım. 10 yaşında okul çıkışı Fenerbahçe maçlarına gelir stadın altındaki fırından pizza yer maça girerdik. Bu aşkla 40 yıl boyunca armanın peşinden yürüdüm.

'Fenerbahçe Sahipsiz Değildir sloganıyla çıktığımız bu yolda; Fenerbahçe ve zayıflık kelimelerini hiçbir şekilde görmeyeceksiniz. Fenerbahçe camiasında bölünme,ayrışma,kutuplaşma gibi yıpratıcı unsurların önüne geçeceğiz. Camiaya barış getireceğiz. Fenerbahçe'nin özellikle hayati kararlarda belirsizlik, kararsızlık ve yavaşlık yaşamasına sabrımız olmadığından ani ve etkili kararlar alacağız.

Hiçbir şekilde plansızlığa ve yolda değişen planlara anlayışımız yok, olmayacak. Fenerbahçe'yi temsil etmenin ağırlığını bilmeyen veya bu ağırlığı kaldıramayacak insanlara tahammülümüz yok. Güçlü ve cesur yönetim kuracağız. Kulübümüze geçmişte yanlış yapmış hiçbir yönetici, futbolcu, personel veya kişiyi her ne sebeple olursa olsun kulübümüzde görmeyeceksiniz.

Fenerbahçe siyasetinde değersizleştirme, karalama ve itibarsızlaştırma gibi eylem ve söylemlere izin vermeyen bir yönetim anlayışı içinde olacağız. Fenerbahçe kongresine sorulması gereken konular hakkında bu yola başvurulmadan adım atılmasından, bunun yanında yönetenlerin karar vermesi, doğru bildikleri yoldan ilerlemeleri gereken konularda farklı kişi ve kişilerin etkisinin altında kalınmasından rahatsızız ve bunu değiştireceğiz.

Fenerbahçe'ye gerçek anlamda hizmet etmiş herhangi bir değerimize camia içinden gözüken çıkar odaklı toplulukların itibar suikastleri yapmasına izin vermeyecek kudrette bir yönetim olacağız. Kendi çıktığı yoldan sapmayan, fikirlerini yolda değiştirmeyen, kendi doğrularına inanan ve bu yolun sonunda da sonuç ne olursa olsun kongrenin karşısına geçip hesap verecek &güvenli ve güçlü bir yönetim olacağız.

Fenerbahçe'nin haklarını savunma konusunda ekranlarda esip gürleyen, süslü ve iddialı sloganlar sarfeden değil, arka planda iş bitiren, sonuç odaklı, vaadleri icraate döntiştürebilen güçlü bir yönetim olacağız. Kişisel ideallerini gerçekleştirmek isteyen değil, hangi konu olursa olsun mevcut konjonktüre uygun olarak Fenerbahçe'nin çıkarlarını koruyabilen bir yönetim olacağız. 

Fenerbahçe'nin bütün ilişkilerinde ve eylemlerinde istikrarlı bir duruş ve Fenerbahçe'nin örf, adet ve geleneklerine uygun bir tavır dışındaki her şeyi reddediyoruz. Bu sebeple 2021 Yılı Fenerbahçe Spor kulübü seçimli olağan kongresinde başkanlığa adayız. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...