MENÜ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali (165. bölüm) izle! EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 28 Nisan akşamı yayınlanan son bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finaline Hızır Çakırbeyli'nin, Haşmet, Tufan, Murat ve Rafet'le yaptığı plan damga vurdu. İlyas ve Behzat'tan gizlenen plan başarıyla tamamlandı ve hedefteki adamlar Samuel ile Feyyaz etkisiz hale getirildi. Heyecan dolu sezon finalinin ardından 'EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtı diziseverler tarafından merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali (165. bölüm) izleme linki ve detaylar haberimizde.

29 Nisan 2020, Çarşamba 10:16 Son Güncelleme:
- A +
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali (165. bölüm) izle! EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Coronavirüs tedbirleri kapsamında çekimlerine devam eden reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 28 Nisan yayınlanan son bölümü ile sezon finaline girdi. Her hafta olduğu gibi tüm izleyenlerini ekranları başına kilitleyen yapım 165. Bölüm ile sezona erken veda ederken yapımda bu hafta; Feyyaz'ın hain planı adeta damga vurdu.

Masanın hakimiyetini ele geçirmek isteyen Feyyaz; Çakırbeylileri öldürme planını devreye sokarken öte yandan suikastin başarılı geçtiğini masa üyelerine haber verip herkesini işini bitirmeyi düşünse de bu kez durum düşündüğü gibi gitmedi. 


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 165. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezon tarihine dair yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali (165. bölüm) neler oldu?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...