MENÜ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı: Hızır Çakırbeyli'ye karşı masada iş birliği

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 163. bölümü ile ekranlara geldi. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok olmasını sağlayanlardan intikamını aldı. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok olmasını sağlayanlardan intikamını aldı. Final sahnesinde Hızır'ın en yakın adamları Fahri ve Hurşit vuruldu. 164. bölümde ise Haşmet'in Hızır Çakırbeyli'ye karşı masada işbirliği yapması gözlerden kaçmadı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı izleme linki ve detaylar haberimizde.

15 Nisan 2020, Çarşamba 10:05 Son Güncelleme:
- A +
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı: Hızır Çakırbeyli'ye karşı masada iş birliği

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı diziyi heyecanla takip edenler tarafından merak ediliyor. EDHO 163. bölümde, Feyyaz'ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir. Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar. Hızır'ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Nefes kesen anların yaşandığı dizide Hızır'ın en yakın iki adamı vuruldu. EDHO finalinde Hızır Çakırbeyli'nin mekanına yapılan saldırıda Fahri ve Hurşit vuruldu. Haydar Şişman'ın canlandırdığı Hurşit ölürken, Fahri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 164. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 21 Nisan Salı ekrana gelecek olan 164. yeni bölümünde ise Hızır Çakırbeyli'ye karşı masada iş birliği yapılıyor. Tipi'nin "Bugünleri yaşıyorsak yanlış alınmış kararlar yüzünden yaşıyoruz. Hızır'ı devireceğiz" sözleriyle meydan okuyor. Haşmet ise "Hızır'ın aldığı yanlış kararlar bizi bu noktaya getirdi" diyerek tepki gösteriyor. Hızır ve Alpaslan'ı masadan çıkarmak için hiç beklenmedik bir şekilde karar alınıyor. Hızır'ın ise "Beni yıktılar" demesi dikkat çekiyor.


EDHO 163. SON BÖLÜM İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 163. bölümde neler oldu?

Nasuh'u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet'in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır. Çakırbeyliler, Ceylan’dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz'ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir.

Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar. Hızır'ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...