"Ersun Yanal gönderilirken kimsenin çıtı çıkmadı"

Fenerbahçe, Süper Lig'de bu hafta Akhisarspor'a 3-0 mağlup oldu. Alınan bu sonuçla sarı-lacivertliler Süper Lig'de 17. sıraya geriledi. Haftalardır gündemde olan Ersun Yanal iddiaları daha çok konuşulmaya başlandı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spo rManşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberleri değerlendirdi.

11 Aralık 2018, Salı 17:59 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe'de kötü gidişat devam ediyor. Sarı-lacivertlilerin Akhisarspor'a 3-0 mağlup olmasının ardından tansiyon iyice yükseldi. Bir yandan bu durumdan sorumlu tutulan Damien Comolli tartışılırken diğer yandan Ersun Yanal'ın takımın başına getirilip getirilmeyeceği konuşuluyor.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'den gönderildiği dönemde herkesin sustuğunu ifade eden Cem Dizdar, "O zamanlar Aziz Yıldırım yönetimine 'Ne yapıyorsunuz siz?' diyen 'Ersun Yanal'ı yedirmeyiz' diye pankart açan var mıydı? Ersun Yanal iyi ya da kötü hoca demiyorum. Fenerbahçe Ersun Yanal'la anlaşsın, benim Ersun Yanal'la sıkıntım yok. Ama bu doğru değil. Gerçek olmayan bir tarih yazmaya çalışmayalım" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...