MENÜ

Ercan Fırtına'nın Elazığ at yarış tahminleri

Elazığ at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ercan Fırtına günün programını değerlendirdi.

31 Temmuz 2018, Salı 10:17 Son Güncelleme:
- A +
Ercan Fırtına'nın Elazığ at yarış tahminleri

31 Temmuz Salı Elazığ at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ercan Fırtına günün programını değerlendirdi.

ELAZIĞ YORUMLARIM

1.AYAK : Günün benim hisseme düşen tarafı ile Elazığ ilk ayakta ilginç bir yarış bizleri bekliyor, süratli safkanlar var, eküri koşacak olanlar var şu var, bu var ama birde gerçek var bu yarış ilk ayak ve hata yaparsak vay halimize diyorum, çünkü dönüşü yok abi birde durduk yere beşliye mi? düşelim arkadaş, o açıdan beşli gene oynayalım ama neşe ve huşu içinde bizi yıpratmayacak kadar oynayalım yani bütçemizi sarsmadan oynayalım ama düşün ki, ilk ayaktan patates olmuşuz hadi saldır beşliye, niye altılıyı kurtarmaya oda olmazsa hucüm ikili çifte’ ye, hulisi emmi duyduğun bi şey var mı? yahu modunda artık ganyan bayinde kurtaracak kahraman ara ki bulasın arkadaş yoksa elbette kötü bir niyetle bunları yazmıyorum, bir realite olarak söylüyorum, neyse diyor biz işimize dönelim diyorum, günün ilk ayağında Istanbul House iyi koşmaya başladı kabul etmek lazım, Sagamı ise bu safkanın tatlı belası olarak o nerde buda orda misali yada tam tersi ikisi birbirinden kolay kolay ayrılmıyorlar ama geçen son koşusunda Sagamı azcık erken yürüdü zira önde kaçanlar’ dan elimden kaçırırım korkusuyla bunu yaptı sonlara azcık sermaye sakladı mı? bu işi çözer diye düşünüyorum lakin genede bu ayakta kaçan çok at var abi dikkat etmek lazım genede, bu arada Sagamı Canberkhan ile eküri bunu belirttikten sonra, daha sonrasında ise Serhoş Dede kapalı kutum ıcık eşkilliyim ama bugün nasıl olur veya olmaz bilemiyorum, Nizami müsait sikletini önde değerlendirirse arkada birbirini bekleyenlere daha dakika bir gol bir misali bir azizlik yapabilir dikkat ama burada Tiran’ da kaçar hatta yanılşmıyorsam ara sıra Sado By Sado da kaçar bakalım numarayı ilk kim alacak oda çok önemli derim, bu arada Tiran Bosforata ile eküri bunuda hatırlatmış olayım, Oasıs’ e gelince vallaha tabela içinde veya yakınlarında dolanıp dolanıp duruyor ya hadi ahyırlısı inşallah diyorum ve yeri olan eklesin derim, Çangal bomba ama bir koşsun mu? Acep görsek mi? desem yoksa demesem vallahi bilemiyorum, Mark Holmes ise oda sürpriz ve bomba dikkat. Çünkü bi,r yarış gördü sanki, bu yarışı seyretmek ama dikkatli olmak lazım en azından çok at yazarsak bulunsun derim.

2.AYAK : Günün ikinci ayağında normalde Çakarmehmet, Şehzadecan, Sancajbeyoğlu, Coşarhan önde gördüğüm isimler ama vallahi ben bu ayaktan acaip korkum var abi, ters bir ata yakalanacam diye çok endişe içindeyim o yüzden ben kapatacam haberiniz olsun, lakin bazen ara sıra diyorum ya, ama çıkarda yarışın favorisi gelirse de yapacak bir şey yook, napim arkadaş, kalkim bu saatten sonra ben at olam da, kuyruk mu? Sallıyam öyle ya.

3.AYAK : Arkalarda kel alaka çok bekliyor ve bir ara eyvah yattık dedirtiyor ama sonradan eğer aşırı geç kalmamış ise uçarak geliyor yani Altınsima başta da dediğim üzere arkalarda kış uykusuna yatmaz da yedire yedire önlere özellikle son düzlüğe geç kalmadan çıkarsa bu iş tamamına erer aksi halde yandı gülüm keten helva misali Aklıselim, Sağnakhan, Sonbaba ve eküriler Ayçıra ve Guti devreye gireceklerdir başka ayakta teki filan olanlar unutmasınlar,

4.AYAK : Günün dördüncü ayağında ise taylar kapışacaklar son yarışında dönemece girerken acaip kapanan Eğribük Güzeli ve yine son yarışında en dış kulvardan güzel bir atak yapan Invıncıble Lady önceliklerimdir, Dusty Lady ve ekürisi After Moon Delıght nolur nolmaz eklenebilir, Hat Fırtınası’ da fena bir tay değil gibime geldi en azından ilk yarışı tabelaya asıldı diyorum, ayrıca birde vallaha yalan olmasın bir kardeşim bana Just Baby için güzel şeyler söyledi ve hatta son işi de çok güzel olmuş ama koştuğu tek yarışını izledim hem 3 boy filan startta kaldı hemde gruba kel alaka en arka oldu. Lakin ben genede gelir gelmez illaki ısrar edemem ama size en azından ne yaşadım ne bildim söyleyeyim diyorum sonra atı yazarsınız at en geri gelir veya tam tersi yazmazsınız çıkar kazanır suçlu ben çıkmayayım abi. Haberiniz olsun en azından ben unutsam dahi siz ilerisi için denk gelir uygun grup olur yazarsınız diyorum.

5.AYAK : Yahu gene Ataştacus ve New Alaçat birlikte koşacaklar bunlarda maşallah ayrılmaz ikili gibi oldular ama ben ilk şansı Sımental ve Fall The Sun’ a vermek istiyorum önlerde fazla hırpalanmaz ise Ataştacus yazılabilir, Harmandalı, İlknur Sultan ve New Alaçat yerim kalmadı ama keşke yazabilseydim dediğim isimler bakalım ne olacak hepsini yarış sonu anlayacağız.

6.AYAK : Elazığ günün son ayağında ise Dilara Gülü, Kürtkız, Mehlika Tay, Topraksu ve Fulden ayıramadığım taylar, yerim kalmadı Ceğitli ve Dehibe Hanım hatta unutmadan Mondes sağlam ve geniş kuponlarda olsunlar diyorum hadi hayırlısı. Sözlerime son verirken selam sedamız her daim baki olup, hepinize bol şanslar diliyorum. I LOVE YOUUUUUUUUUUUUUUU

ELAZIĞ GENİŞ ALTILIM

( 6-7-4-8-10-1-11-5 ) ( HEPSİ ) ( 1 ) ( 4-6-3-5-7 ) ( 3-8-4 ) ( 3-5-11-13-4 )

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...