En iyiler oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı açıkladı "Sercan Yıldırım'in Nisa'ya"...

Survivor'ın bu akşamki 41. yeni bölümünde açık arttırma oyunu nefesleri kesti. Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan açık arttırmada Sercan'ın Nisa'ya yaptığı yemek jesti dikkatleri çekti. Sercan, Nisa'nın yemek yiyebilmesi için açık arttırmadan çekildiği anlar güne damgasını vurdu. İşte Survivor'da bu akşam oynanan açık arttırma oyununda yaşananlar... Survivor'da en iyiler ödülünü kim kazandı? Sorusunun cevabı belli oldu. Survivor'ın 41. yeni bölümünde Aşkım ile Evrim ve Berkan ile Barış arasındaki en iyiler oyunu nefes kesti. İşte mücadelenin kazananları ve açık artırma oyununun ayrıntıları...

10 Nisan 2020, Cuma 09:35 Son Güncelleme:
- A +
En iyiler oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı açıkladı 'Sercan Yıldırım'in Nisa'ya'...

Survivor 2020'nin 41. bölümünde en iyiler oyunu oynandı. Kadınlarda Aşkım ile Evrim, erkeklerde ise Berkan ile Barış karşı karşıya geldi. Mücadelenin kazananları Aşkım, ödülü Berkan ve Aycan ile, Barış ise Nisa ve Cemal Can ile paylaştı.

9 Nisan perşembe gününün en eğlenceli anları ise açık artırma oyununda yaşandı. Acun Ilıcalı’nın yönettiği açık arttırma oyununda Sercan Yıldırım’ın Nisa Bölükbaşı’na yaptığı jest hem yarışmacıların hem de izleyicilerin dikkatini çekti.

Yarışmacılar dominik pesosu ile yemekleri kazanabilmek için açık arttırma oyununda mücadele etti. Nisa’nın san sebastian cheescake’i için girdiği açık arttırmaya katılan Sercan’ın daha sonra geri çekilerek "Nisa’ya kıyamıyorum, Nisa yesin" demesi ilgiyle takip edildi. Sercan ardından takım arkadaşlarına da açık arttırmaya girmemeleri yönünde uyarılar yaptı. Sercan’ın Nisa’ya yaptığı bu jest günün en çok konuşulan konularından oldu.


İlgili Haberler
Rushian Hepburn-Murphy antrenman yaparken camı kırdı!

SERCAN’DAN NİSA’YA JEST!

Yarışmacılar dominik pesosu ile yemekleri kazanabilmek için açık arttırma oyununda mücadele etti. Nisa’nın san sebastian cheescake’i için girdiği açık arttırmaya katılan Sercan’ın daha sonra geri çekilerek ‘Nisa’ya kıyamıyorum, Nisa yesin’ demesi ilgiyle takip edildi. Sercan ardından takım arkadaşlarına da açık arttırmaya girmemeleri yönünde uyarılar yaptı. Sercan’ın Nisa’ya yaptığı bu jest günün en çok konuşulan konularından oldu.

ACUN ILICALI’DAN SERCAN VE NİSA HAKKINDA AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, bugün yaptığı canlı yayında bu konuyla ilgili şunları söyledi: Sercan'ın Nisa'ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan'dan Sercan'a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998'de Çekya'nın başkenti Prag'ta doğdu. Nisa, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA YEMEK İSYANI

Ünüler takımının son yapılan oyunu kazanması nedeniyle açık arttırma oyununa daha fazla parayla girmesi Gönüllüler takımının daha az yemek yeme durumunun ortaya çıkmasına neden oldu. Açlıkla mücadele eden yarışmacılar birbirinden güzel yemekleri görünce dayanamadı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...