Elazığspor'dan transfer yasağı açıklaması

Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, FANATİK'e özel açıklamalarda bulundu ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun, CAS'ın cezasına rağmen kulübün transferlerine lisans çıkardığı iddiasına sert çıktı.

06 Ağustos 2015, Perşembe 16:50
- A +
Elazığspor'dan transfer yasağı açıklaması
Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, bugün ortaya atılan Tff'nin CAS'ın cezasına rağmen kulübün transferlerine izin verdiği iddialarını reddetti.

"Bu bir sektör haline geldi. Avukatlar..."


Öztürk, "Bizim şu an oyuncu lisanslarıyla ilgili sorunumuz yok. Ortaya atılan iddialar doğru değil. Belgeleri üçüncü kişilere göstermek nasıl bu kadar kolay olur? Davalı taraftar ve TFF dışında bu belgeleri kimsenin görmemesi lazım. Ama bu avukatlar menajer gibi çalışıyor. Kulüp avukatlarıyla bile görüşmelerde bulunup, kulüpleri yanlış yönlendiriyorlar, menfaat ilişkilerine giriyorlar. Bu bir avuç avukat haksız yere türk kulüplerine çok büyük cezalar aldırıyorlar... Bu malesef bir sektör halinegeldi. Avukat değil, menajer bu insanlar..." diyerek iddiaları reddetti.

"Sorunumuz kısa sürede çözülecek"

Transfer yasağıyla ilgili sorumuzu da yanıtlayan Öztürk, "Şu an önemsiz bir dosya dışında sorunumuz yok. o dosyayı da kısa süre içinde çözeceğiz." yanıtını verdi.

Fanatik.com.tr

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...