MENÜ

EDHO neden başlamadı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, hayranlarını şaşırttı. Geçtiğimiz hafta 200. bölüm fragmanı yayınlanan EDHO'nun 26 Ekim Salı günü ekranlarda olacağı duyurulmuştu ancak dizinin sıkı takipçileri kötü sürprizle karşılaştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı heyecanla bekleyen diziseverler, yeni bölümün yayınlanması nedeniyle çileden çıktı ve tepkilerini sosyal medya üzerinden sert bir şekilde dile getirdi. Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran ATV ise yorumları sınırlandırdı. Bu gelişmenin ardından EDHO neden başlamadı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi? sorularının yanıtları da merak konusu oldu.

27 Ekim 2021, Çarşamba 01:09 Son Güncelleme:
- A +
EDHO neden başlamadı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

7. sezonu ile ekranlara geri dönmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sürpriz gelişme... 199. bölümü ile sezon finali yapan EDHO'nun 200. bölüm fragmanı günler öncesinden ekranlara gelmiş, 26 Ekim Salı akşamı yeni bölümün ATV ekranlarında olacağı duyurulmuştu. Fenomen diziyi takip etmek için televizyonlarını açan diziseverler ise kötü bir sürprizle karşılaştı. ATV yayın akışından çıkarılan EDHO'nun yerine Baba Parası isimli sinema filmi yayınlandı. Bu gelişmenin ardından EDHO neden başlamadı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi? sorularının yanıtları da merak konusu oldu.

EDHO neden başlamadı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

Yeni sezonunun ilk bölümü ile ekranlara dönecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları kötü bir sürprizle karşılaştı. 200. bölümüyle yeni sezona başlaması beklenen EDHO yerine ATV ekranlarında Baba Parası isimli sinema filmi ekranlara geldi. Yeni sezonunun ilk bölümü ile ekranlara dönecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları kötü bir sürprizle karşılaştı.

200. bölümüyle yeni sezona başlaması beklenen EDHO yerine ATV ekranlarında Baba Parası isimli sinema filmi ekranlara geldi. Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran ATV'nin yorumları sınırlandırması ise dikkat çekti. Son dakika değişikliği ile yayın akışından çıkarılan EDHO'nun 200. bölümünün ne zaman ekranlara geleceği ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

İlyas ölecek mi? Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunda olacak mı?

EDHO'ya konuk oyuncu olarak katılan Cemal Hünal'ın 200. bölümdeki hedefi İlyas Çakırbeyli. İkili arasında çıkan tartışma sonrası İlyas'ı öldürme planları ön plana çıkarken, İlyas Çakırbeyli'nin arabasında vurulduğu sahneler ekrana geldi. Fragmanda ''İlyaslar'ı tuzağa çekmişler!" ifadesi dikkat çekerken, Hızır Çakırbeyli'nin 'İlyas'ıma kıymışlar.'' demesi gözlerden kaçmadı. Dizi ile ilgili detaylar yayınlanacak 200. bölümde netleşecek.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a hangi oyuncular katıldı?

Oktay Kaynarca'nın başrolde yer aldığı EDHO'ya birçok yeni isim katıldı. 26 Ekim'de ekranlarda olacak dizinin yeni sezonunda Uğur Yücel ve Levent Ülgen'in ardından Nurseli İdiz, Tardu Flordun, Ragıp Savaş, Hazım Körmükçü, Yosi Mizrahi, Burcu Binici, Serdar Deniz, Servet Pandur, Eren Vurdem, Alara Turan ve İlker Aksum da boy gösterecek.

Tardu Flordun: Tufan’ın yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi

Ragıp Savaş: Emine ve Tipi’nin yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi

Burcu Binici: Emine’yle Tipi’nin yeğeni

Hazım Körmükçü: İdris Reis’in yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi

Nurseli İdiz: ‘Dişi İplikçi’ Madam Anna

Yosi Mizrahi: Madam Anna’nın avukatı, ‘Masa’nın yeni üyesi

Uğur Yücel: Şanlıurfalı ağa, ‘Masa’nın yeni üyesi

Serdar Deniz: Şanlıurfalı ağanın sağ kolu

Levent Ülgen: Hızır’ın kuzeninin eşi ve uzaktan akrabası

Servet Pandur: Hızır’ın kuzeni

Eren Vurdem: Hızır’ın kuzeninin oğlu

Alara Turan: Hızır’ın kuzeninin kızı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde ne oldu?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekanına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı ortada bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...