MENÜ

Dünya devi Sky Sports'tan müthiş proje!

Dünyadaki önemli spor karşılaşmalarını yayınlanayan Sky Sports kanalı, bünyesinde  'Sky Sports Mixed' adında yeni bir kanal açacağını ve burada yayınlanacak maçların şifresiz olacağını açıkladı. 

21 Mart 2016, Pazartesi 16:01 Son Güncelleme:
- A +
Dünya devi Sky Sports'tan müthiş proje!
1990 yılında kurulan ve bu zamana kadar dünyanın en önemli spor organizasyonlarını bünyesinde toplamayı başaran İngiltere ve İrlanda bazlı Sky Sports, yayın hakları konusunda devrim gibi bir karar aldı. 

EKSTRA ÖDEME VE ŞİFRE YOK

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kurum 'Sky Sports Mixed' adında yeni bir kanal açacak ve bu kanalda Premier Lig, La Liga, MLS, 2018 Dünya Kupası elemeleri gibi maçlar 'Sky' üyelerine ücretsiz ve şifresiz olarak verilecek. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kanalın genel müdürü Barney Francis, "Sky Sports Mixed kanalı özel birçok paket içerecek ve canlı yayınlardan, belgesellere, maçlara kadar Sky üyelerine fazladan hiçbir maddi yük getirmeyecek. Bizim buradaki amacımız sporu daha fazla kitleye yaymak" dedi. 

BT SPORTS TEHLİKESİ!

Sky Sports'un bu hamlesinin son yıllarda büyük atılım yapan bir başka spor kanalı BT Sports'un geçen sezon Şampiyonlar Ligi haklarını satın alması ve birçok ünlü yorumcuyu bünyesine katması olarak yorumlanıyor. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...