MENÜ

Dota 2 The International turnuvasında flaş gelişme

Bu yılki Dota 2 The International turnuvasının canlı etkinliği, COVID-19 sebebiyle iptal edildi. Satın alınan biletlerin ücretleri iade edilecek ve etkinlik çevrimiçi olarak yapılacak.

06 Ekim 2021, Çarşamba 12:53 Son Güncelleme:
- A +
Dota 2 The International turnuvasında flaş gelişme

Valve, Romanya'da artan COVID-19 vakaları nedeniyle Dota 2'nin The International 2021 turnuvasının yüz yüze etkinliğini iptal etme kararı aldı. Valve yüz yüze bir etkinliğin yerine dijital bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Valve paylaştığı bir blog yazısında, etkinliğe şahsen katılmak için bilet alan izleyicilerin paralarının iade edileceğini açıkladı.

"Romanya'daki COVID-19 vakalarının artışlarını ve bu artış kaynaklı Bükreş'teki yeni yerel kısıtlamaları dikkatli bir şekilde takip ettik. Etkinliğe katılacak oyuncularımızın, spikerlerin ve diğer prodüksiyon çalışanlarının güvenliğini tehlikeye atmamak için bütün The International 2021 biletlerini iade etmeye karar verdik.

Hiçbir şey bizi, hayranların bu etkinliğe katılmaları kadar mutlu edemezdi ama ne yazık ki bunu seyircilerin ve katılımcıların sağlığından feragat etmeden gerçekleştirebilmemiz mümkün değil. Satın alınmış biletlerin tam iadesi otomatik olarak yapılacaktır.

The International planlandığı gibi 7 Ekim'de başlayacak ve hepinizi dünyadaki en iyi Dota takımlarının mücadele edeceği bu arenada görmeyi ve bu tecrübeyi dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranla çevrimiçi olarak paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

Her şeyin hala "planlandığı gibi" gittiğini varsayarsak, The International 10 - Dota 2 Şampiyonası Grup Aşaması 7-10 Ekim'de başlayacak ve Ana Aşama ise 12 Ekim'de başlayacak. 17 Ekim'de ise en iyi iki Dota 2 takımı, Aegis ve 40.018.195 dolar ödül havuzundaki payları için karşı karşıya gelecek.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...