Dört bomba birden patlayacak!

Gazetemiz muhabiri Yusuf Dursun Fenerbahçe'nin yarın Kadıköy'de konuk edeceği Cagliari maçı ve transfer gündemiyle ilgili olarak 'Bu sene çok önemli artık tek hedef şampiyonluk. Hazırlık maçları belki o kadar iyi geçmedi ama bunlar unutuldu. Yeni bir heyecan yeni bir sezon. Hep beraber göreceğiz. Cagliari karşısında Fenerbahçe'in neler yapabileceğini göreceğiz. Önümüzdeki günlerde Fenerbahçe'nin 3-4 tane daha bomba patlatacağını düşünüyorum' ifadelerini kullandı.

06 Ağustos 2019, Salı 15:16
- A +

Gazetemiz muhabiri Yusuf Dursun Fenerbahçe'nin yarın Kadıköy'de konuk edeceği Cagliari maçı ve transfer gündemiyle ilgili olarak 'Fenerbahçe, 72 gün sonra taraftarına merhaba diyecek. Taraftar içinde önemli bir gün olacak çünkü Fenerbahçe'nin 8 tane yeni transferi ilk kez Ülker Stadyumu'na çıkacak. Bunların başında takımın başına dönen kaptan Emre Belözoğlu var. Kaleci Altay Bayındır, Murat Sağlam, Vedat Muriç, Deniz Türüç, Rodrigues, Kruse ve Allahyar.

Diğer trasnfer çalışmalarıda devam ediyor. Kolarov artık bitmek üzere. Kjaer var Zanka var. Skrtel var . Bu isimlerinde en kısa sürede kampa gelip takımla çalışmalara başlayacağını tahmin ediyorum. Tabii transfer gerçekleştirmek kolay değil. Pahalı oyuncular. Özellikle Roma hala Kolarov için direniyor. Kjaer transferi içinde sıkı bir pazarlık söz konusu. Skrtel şu ana kadar bir takım bulamadı. Fenerbahçe'ye evet derse kimse şaşırmasın. Santrafor içinde Moting var PSG'de oynayan oyuncu. Bu oyuncu içinde pazarlıklar devam ediyor. Sol kanatta Umut Meraş var. Hasan Ali'nin sakatlığından sonra.

Bu sene çok önemli artık tek hedef şampiyonluk. Hazırlık maçları belki o kadar iyi geçmedi ama bunlar unutuldu. Yeni bir heyecan yeni bir sezon. Hep beraber göreceğiz. Cagliari karşısında Fenerbahçe'in neler yapabileceğini göreceğiz. Önümüzdeki günlerde Fenerbahçe'nin 3-4 tane daha bomba patlatacağını düşünüyorum.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...