Uğurcan Çakır, Sörloth'a meydan okudu!

Corona virüs salgını nedeniyle evinden çıkmayan Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Doğan Erdoğan, mutfakta yemek yaparak, takım arkadaşı Uğurcan Çakır'a meydan okumuştu. Başarılı kaleci Çakır ise yaptığı yemeğin ardından, "Alex gol atmaya benzemez hünerlerini görmek istiyoruz" sözleriyle pası takımın golcüsü Alexander Sörloth'a attı.

08 Nisan 2020, Çarşamba 21:49 Son Güncelleme:
- A +

Corona virüs salgını nedeniyle karantina günlerini evde geçiren Trabzonsporlu oyuncular, sahada bir birlerine verdikleri paslara ara verirken, mutfaklarda yaptıkları yemeklerle bir birlerine meydan okumaya başladı.

Yemek malzemelerini hazırladıkları sırada marketten aldıkları bütün yiyecekleri yıkamaları gerektiğini belirten başarılı kaleci, takımda bekar olan arkadaşlarına da evliliği tavsiye etti.

Yemek yapımını bitirdikten sonra annesinin yaptığı turşudan da alarak masaya oturan başarılı kaleci, Doğan Erdoğan'dan aldığı pası takımın golcü oyuncusu Alexander Sörloth'a attı. Uğurcan Çakır, "Alex gol atmaya benzemez hünerlerini görmek istiyoruz" diyerek Sörloth'a meydan okudu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...