MENÜ

‘Dirk Kuyt %98 Feyenoord’da’

Hollanda'nın ünlü futbol dergisi Voetbal'ın muhabiri Krabbendam, “Dirk Kuyt konusunda taraflar anlaşma sağladı. Yüzde 98, önümüzdeki sezon Feyenoord'da oynayacak” iddiasında bulundu .

11 Şubat 2015, Çarşamba 02:30 Son Güncelleme:
- A +
‘Dirk Kuyt %98 Feyenoord’da’
Fenerbahçe’deki geleceği belirsizliğini koruyan Dirk Kuyt’la ilgili haberler sürüyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Kuyt’ın, eski kulübü Feyenoord’a çok yakın olduğu öne sürüldü. Hollanda’nın ünlü spor dergisi Voetbal’in muhabiri Martjin Krabbendam, yıldız oyuncunun transferi konusunda taraflar arasında anlaşmanın sağlandığını ve transferin yüzde 98 tamamlandığını iddia etti. Krabbendam, “Dirk Kuyt’ın mükemmel bir futbol mentalitesi var ve fizik gücü de son derece yüksek. Tabii ki Kuyt artık Feyenoord’da. Anlaşma yüzde 98 olarak tamam” ifadelerini kullandı.

‘1 yıllık olacak’

Yıldız oyuncunun Feyenoord’la 1 yıllık sözleşmeye imza atacağının altı çizildi. Öte yandan sol ayak alt adalesinde oluşan problem bir türlü giderilemeyen Kuyt’ın, takımını yalnız bırakmamak adına büyük fedakarlık yaptığı, kupada da bu sebepten dinlendirileceği bildirildi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...