Dev maç bir kez daha ertelendi!

River Plate - Boca Juniors Libertadores Kupası final rövanş maçı ileri bir tarihe ertelendi.

25 Kasım 2018, Pazar 20:07 Son Güncelleme:
- A +
Dev maç bir kez daha ertelendi!

Libertadores Kupası’nın tarihi finalinde 2-2’nin rövanşında River Plate, bugün Boca Juniors’ı konuk edecekti. El Monumental’deki nefesleri kesecek şampiyonluk maçının saat 23.00’te başlaması bekleniyordu. Ne var ki dev mücadele öncesinde Boca'nın takım otobüsü, River taraftarlarının taşlı ve biber gazlı saldırısına uğradı. Bu gelişmeler üzerine heyecanla beklenen karşılaşma bugün 23:00'a ertelenmişti.

Bugün yapılan görüşmeler sonucunda bir kez daha River Plate-Boca Juniors Libertadores Kupası final rövanş maçı ileri bir tarihe ertelendi.

Boca Juniors cephesi maçın güvenlik önlemlerinin yeterli olmaması gerekçesiyle yetkililere mücadelenin başka bir tarihte oynanması konusunda başvuruda bulunmuştu. Yapılan değerlendirmeler sonrasında mücadelenin oynanmamasına karar verildi.

Neler yaşandı?

Libertadores Kupası’nın tarihi finalinde 2-2’nin rövanşında River Plate, dün Boca Juniors’ı konuk edecekti. El Monumental’deki nefesleri kesecek şampiyonluk maçının saat 23.00’te başlaması bekleniyordu. Ne var ki dev mücadele öncesinde Boca'nın takım otobüsü, River taraftarlarının taşlı ve biber gazlı saldırısına uğradı.

Otobüsün camlarının kırıldığı görülürken Bocalı oyuncuların bir kısmı biber gazından ötürü kustu, bir kısmının da cam parçalarının isabet etmesi sonrası yaralandı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...