Derrick Williams: "Beklentimiz..."

Resmi medya sponsoru olduğumuz Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague Youtube kanalında yeni bir program başladı. Basketbol hayatına CSKA Moskova’da devam eden Kyle Hines’ın sunduğu “Kyle Hines” ile bir çeyreğin ilk bölüm konuğu Fenerbahçe Beko’nun yıldız oyuncusu Amerikalı Derrick Williams’tı. İnteraktif gerçekleşen röportajda Kyle Hines’ın sorularını yanıtlayan Williams, Fenerbahçe ve İstanbul hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

18 Şubat 2020, Salı 18:11 Son Güncelleme:
- A +

CKA Moskova’nın yıldız Amerikalı oyuncusu Kyle Hines, Turkish Airlines Euroleague için yeni bir program sunmaya başladı. YouTube üzerinden interaktif röportajların gerçekleştiği “Kyle Hines ile Bir Çeyrek” serisinin ilk bölüm konuğu Fenerbahçe Beko’nun yıldız ouncusu Derrick Williams’tı. Kyle Hines’ın Fenerbahçe’yle ve İstanbul’daki hayatla ilgili sorduğu sorulara samimi yanıtlar veren Williams, “Burası mükemmel. Şikayet etmek mümkün değil. Organizasyon, takım arkadaşlarım, taraftarlar… Bu gerçekten de herkesin yaşamak isteyeceği türden bir paket. Avrupa’da böylesine yüksek profilli bir takıma geldiğinizde beklentiniz budur. “ açıklamasında bulundu.

Kyle Hines’ın Fenerbahçe taraftarlarını övdüğü ve o atmosferde oynamanın rakip takım oyuncusu olarak yaşattığı zorluğun karşı taraf için nasıl bir his olduğunda tebessüm ederek cevap veren Fenerbahçeli Williams, ”Bir barketbolcu olarak taraftardan beklentiniz budur. Bu oyunu güzelleştiren şeyler taraftarlar. Taraftarların böylesine coşkulu ve sadık olması inanılmaz. Sahanın öbür tarafında olabilmek muhteşem bir şey gerçekten.” Sözlerini kaydetti.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...