MENÜ

Derbi yankıları sürüyor! Galatasaray cephesinden flaş açıklama: Ayıptır, böyle bir şey olmaz!

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin yankıları devam ediyor. Galatasaray'ın Kadıköy'de 1-0'lık skorla kazandığı derbi mücadelesi öncesi Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz'e akreditasyon kartı sorulduğu ve giriş için bekletildiği iddia edildi. Galatasaray İletişim Direktörü Ömer Kükner GS TV'de Fenerbahçe derbisi öncesinde yaşananlar hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e akreditasyon kartının sorulmasını doğru bulmadığını ifade eden Ömer Kükner, "Bu hukuken doğru, olduğunu ancak adabı muaşeret gereği ayıptır böyle bir şey olmaz." dedi.

08 Şubat 2021, Pazartesi 19:28 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray'ın Kadıköy'de 1-0'lık skorla kazandığı derbi mücadelesi öncesi Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz'e akreditasyon kartı sorulduğu ve giriş için bekletildiği iddia edildi.

Galatasaray İletişim Direktörü Ömer Kükner GS TV'de Fenerbahçe derbisi öncesinde yaşananlar hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e akreditasyon kartının sorulmasını doğru bulmadığını ifade eden Ömer Kükner, "Bu hukuken doğru, olduğunu ancak adabı muaşeret gereği ayıptır böyle bir şey olmaz." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...